چگونه چند موج همزمان منجنیق ارسال کنیم ؟

• چگونه چند موج همزمان منجنیق ارسال کنیم ؟

خب. من نمی دونم این مطلب تابحال ارسال شده یا نه. فقط خواستم روشی رو که خودم انجام میدم به بقیه هم یاد بدم. باتشکر.
      تو این مثال من میخوام 3 موج همزمان ارسال کنم. اول توی 3 پنجره جداگانه موج ها رو آماده ارسال می کنیم ولی روی دکمه ارسال یا همون Confirm کلیک نمی کنیم. پنجره ها رو کوچک می کنیم و طوری تنظیم می کنیم که دکمه های Confirm نزدیک هم قرار بگیرن. بعد خیلی سریع و به ترتیب روشون کلیک می کنیم. یادتون باشه که موج اول باید بالاتر از بقیه قرار بگیره. اگه این عمل رو چند بار امتحان کردین ولی موجها همزمان ارسال نشد دلیلش اینه که حافظه کش Catch مرورگر شما پر شده و به همین خاطر سرعت مرورگرتون پایین اومده. پس قبل از انجام کار، برید در قسمت تنظیمات مرورگرتون و حافظه کش رو پاک کنید تا بتونید با حداکثر سرعت از مرورگرتون استفاده کنید.

• همونطور که میدونید قدیما با work offline کردن مرورگر فایر فاکس و بعد reload تب ها میشد سیم سکند ارسال کرد، منتها توی ورژن های جدید فایرفاکس این قابلیت برداشته شده، بچه ها توی این تاپیک درباره اش توضیح دادن.
      همچنین من شنیدم یه سری برنامه کمکی هم برای این موضوع هست ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره برای منم دربارشون توضیح بده، حالا اینجا هم نمیشه تو خصوصی توضیح بده.