تاپیک امادگی سرور اسپید راند 6 راند 2

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• سلام

به احتمال زیاد ما هم با تعدادی از دوستان جدید و قدیم جنوب شرق بازی کنیم.هنوز قطعی نشده چون سرور1 مشغول هستیم.

از دوستان سرور 6 راند قبل(هر 5 ساید ;) ) دعوت میکنم در این سرور همانند سرور قبل حضور پیدا کنند.

ارادتمند
    سید مهدی
    Tiny s6 r2
    k00rosh tc2 r3
    Blur ts6 r3
    ----------New----------
    Mercedes-Benz ts1 r1
    Burkina Faso ts2 r1
    Tiny Roa2x r1
    Tiny ts6 r1
    Loveen ts1 r3
  • درود
    ما هم بدمون نمیاد یه بار دیگه با دوستانی که راند قبل بی واندر موندن دوباره یکم کل کل کنیم.
    اگر دوست دارن این راند دوباره روبروی هم قرار بگیریم ازشون دعوت میشه اعلام کنن.
    S6 R1 Holder : Winner

وای از اون روزی که آدمها قبل از اینکه بزرگ بشن ، بزرگشون کنن …
  • سلام به همگی من که تک سرورم راند 5 بودو رفتم ولی دیدم اینجا نوشته sw رنگ و بویی نداره خواستم بگم که یکی از دلایل اصلیش وجود خود شما و تیمتون persia بوده که اس دبلیو رنگ و بو نداره. داداش شما برای ساید بازی نمیکنی شما واسه خودت بازی میکنی. کل مجموعه رو فدای یک کتیبه داشتن خودت میکنی . دوتا پلیر خوبو اول بازی فراری دادی از اتحاد واسه اینکه مجبورشون کنی یه کاری انجام بدن. اینجا هیچ چی اجباری نیست. هرکی همرشو به کار میگیری باید اهداف به کارگیریشم بهش بگی. شما لیدر اتحاد خورده بغل اسمت ولی کمترین نقشو تو اتحاد داشتی. بارها جنگ آموز دستت اومده ولی همر معمولی ای داشتی.در موقع دریافت پیام های پلیرهای اتحاد پاس میدادی به کسای دیگه. همه ی پلنهای اس دبلیو موفق بوده الا پلنی که شما ریختید و فاجعه بار آوردید. امیدوارم کسایی که بازی میکنن تو سرور 6 نزارن همچین کسایی لیدرشون باشه وگرنه کاملا به فنا میرند. از ما گفتن بود.خلاصه که اس دبلیو خیلی خوشحاله که دیگه همچین پلیرهایی نیستن تو مجموعش. موفق باشید همگی