نقد و بررسی سرور 6 راند 2| آغاز 1 مرداد 1397 |

• arashsos wrote:

اینایی که میگین نشون میده کلا تصورتون هم نمیره که یه نفر بدون کوچکترین تقلب غارت کنه . قدیم یه چیز عادی بود
      ما نه فارم اختصاصی داریم نه مولتی داریم نه هیچی .
      با بن شدن سیلوریا ما هم اذیت داریم میشیم . اما با وجود ناتارایی که سبز شدن خیلی زود خلا حاصل پر میشه
      من نمیدونم شما کدوم اکانتی اهمیتی هم نداره .اما بهم پیام بده تو بازی ..شاید تونستیم کمکت کنیم تا یه پلی واقعی بشی :thumbsup:
      ما سعی میکنیم از همه یاد بگریم ولی نکته ایی تو شما نمیبینم
      بنده هم نگفتم شما فارم اختصاصی داری یا نه, و هنوز هم نمیگم شما از مولتی غارت میزنی ,شما واست غارت Leon24 غیر عادی بود . گفتم حذف شدن اون اکانت ها ضرری واسه مولتی دارها نداشته و ضررش واسه اکثریت اکانت هاست چون مثل قدیم تعداد پلیرو فارم زیاد نیست.
      حالا شما کجاش بهتون بر خورد که اینجوری جواب دادید نمیدونم . ( جملاتی مثل اهمیتی هم نداره یا پلیر واقعی بشی .. , که نشان از اذیت شدن شما از ریپلای من داشت )
      جدیدا همه یاد گرفتن بگن قدیما فلان بود , اون قدیما که میفرمایید ما هم حضور داشتیم , قدیم عادی بود چون در این حجم تقلب وجود نداشت و نیازی هم نبود.
      شما به غارت Leon24 گیر دادید( لابد چون تصورتون نمیرفت یکی سالم غارت کنه طبق گفته خودتون!) که پاسختون رو هم گرفتید
      , ایشون در مختصات های مختلف ده زده و با بن شدن سیلو.ر فرو.ش ها غارتش کم شده که نشون میده مولتی اختصاصی نداشته و مثل همه غارت میکرده , دلیل دیگه کم شدن غارت این اکانت تعداد بالای پلیر فعال و خوب در ساید جنوب غربه
      راستی
      بنده اکانت Great dariush هستم

• DrKia wrote:

arashsos wrote:

اینایی که میگین نشون میده کلا تصورتون هم نمیره که یه نفر بدون کوچکترین تقلب غارت کنه . قدیم یه چیز عادی بودما نه فارم اختصاصی داریم نه مولتی داریم نه هیچی .
      با بن شدن سیلوریا ما هم اذیت داریم میشیم . اما با وجود ناتارایی که سبز شدن خیلی زود خلا حاصل پر میشه
      من نمیدونم شما کدوم اکانتی اهمیتی هم نداره .اما بهم پیام بده تو بازی ..شاید تونستیم کمکت کنیم تا یه پلی واقعی بشی :thumbsup:
      ما سعی میکنیم از همه یاد بگریم ولی نکته ایی تو شما نمیبینم بنده هم نگفتم شما فارم اختصاصی داری یا نه, و هنوز هم نمیگم شما از مولتی غارت میزنی ,شما واست غارت Leon24 غیر عادی بود . گفتم حذف شدن اون اکانت ها ضرری واسه مولتی دارها نداشته و ضررش واسه اکثریت اکانت هاست چون مثل قدیم تعداد پلیرو فارم زیاد نیست.
      حالا شما کجاش بهتون بر خورد که اینجوری جواب دادید نمیدونم . ( جملاتی مثل اهمیتی هم نداره یا پلیر واقعی بشی .. , که نشان از اذیت شدن شما از ریپلای من داشت )
      جدیدا همه یاد گرفتن بگن قدیما فلان بود , اون قدیما که میفرمایید ما هم حضور داشتیم , قدیم عادی بود چون در این حجم تقلب وجود نداشت و نیازی هم نبود.
      شما به غارت Leon24 گیر دادید( لابد چون تصورتون نمیرفت یکی سالم غارت کنه طبق گفته خودتون!) که پاسختون رو هم گرفتید , ایشون در مختصات های مختلف ده زده و با بن شدن سیلو.ر فرو.ش ها غارتش کم شده که نشون میده مولتی اختصاصی نداشته و مثل همه غارت میکرده , دلیل دیگه کم شدن غارت این اکانت تعداد بالای پلیر فعال و خوب در ساید جنوب غربه
      راستی بنده اکانت Great dariush هستم

ما مشخصا اسم از هیچکس نمیبریم .اکانت خاصیو هم نگفتیم .
      کسایی که مولتی بزنن همه برای ما یکین :))
      صحبت شما ما رو اذیت نمیکنه .
      ولی انتظار داشتم یه پلیر غارتگر یا حداقل نه کسی که تو بیابون رفته و هیچ غارتی نداره در مورد غارت نظر بده
      ولی تو این بیابون بی ابادی و خشک . به نوبه خودش اکانتای بن شده دورش جالبن
    • arashsos wrote:

DrKia wrote:

arashsos wrote:

اینایی که میگین نشون میده کلا تصورتون هم نمیره که یه نفر بدون کوچکترین تقلب غارت کنه . قدیم یه چیز عادی بودما نه فارم اختصاصی داریم نه مولتی داریم نه هیچی .با بن شدن سیلوریا ما هم اذیت داریم میشیم . اما با وجود ناتارایی که سبز شدن خیلی زود خلا حاصل پر میشه
      ما سعی میکنیم از همه یاد بگریم ولی نکته ایی تو شما نمیبینم بنده هم نگفتم شما فارم اختصاصی داری یا نه, و هنوز هم نمیگم شما از مولتی غارت میزنی ,شما واست غارت Leon24 غیر عادی بود . گفتم حذف شدن اون اکانت ها ضرری واسه مولتی دارها نداشته و ضررش واسه اکثریت اکانت هاست چون مثل قدیم تعداد پلیرو فارم زیاد نیست.حالا شما کجاش بهتون بر خورد که اینجوری جواب دادید نمیدونم . ( جملاتی مثل اهمیتی هم نداره یا پلیر واقعی بشی .. , که نشان از اذیت شدن شما از ریپلای من داشت )
      شما به غارت Leon24 گیر دادید( لابد چون تصورتون نمیرفت یکی سالم غارت کنه طبق گفته خودتون!) که پاسختون رو هم گرفتید , ایشون در مختصات های مختلف ده زده و با بن شدن سیلو.ر فرو.ش ها غارتش کم شده که نشون میده مولتی اختصاصی نداشته و مثل همه غارت میکرده , دلیل دیگه کم شدن غارت این اکانت تعداد بالای پلیر فعال و خوب در ساید جنوب غربه
      ما مشخصا اسم از هیچکس نمیبریم .اکانت خاصیو هم نگفتیم .کسایی که مولتی بزنن همه برای ما یکین :))
      صحبت شما ما رو اذیت نمیکنه .
      ولی انتظار داشتم یه پلیر غارتگر یا حداقل نه کسی که تو بیابون رفته و هیچ غارتی نداره در مورد غارت نظر بده
      یک اکانت بن شده اطراف من که ده دوم زده باشه اطراف من و بن شده ( مثل اون دوستمون که 17 تا دهکده دوم بن شده دورش به ردیف زده شده بود !) باشه بیارید تا جایزتون رو بگم دوستان بدن بهتون
      اگه یکم به نقشه نگاه کنید میفیمید باگ زده و فارم ها از رو ما پریدن و از آخر نقشه دارن میان جلو
      تو ساید جنوب غرب 5 اکانت تو تاپ غارت هستن و تو ساید شما 3 اکانت و مجموع این اکانتها در تاپ10 همونطور که از اسمش پیداست 10 نفره
      یعنی بقیه به جز شما 3 نفر تو سایدتون پلیر نیستن ؟! و به جز این ده نفر تو سرور پلیر نیست ؟
      نمیدونستم هنوز افرادی وجود دارن که همه ی بازی واسشون اون مدالاست!
      بله اسم نمیارید ولی کاملا مشخض بود وقتی از رنک یکی غارت اومدید پایین بدو بدو پست گذاشتین اینجا

• سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

دوست ندارم فعلا سر یک سری مسائل چیپ و پیش پا افتاده باهم بحث و جدل کنیم، اما لازم دونستم در واکنش به بعضی از دوستان که ظاهرا یک مقداری آمپرشون بالا رفته مطلبی رو عرض کنم، ببین دوست عزیز،
      اولا تعریف رید سالم و ناسالم رو شما مشخص نمیکنی، قوانین بازی مشخص میکنه، اگه کسی تاپ غارت هست و با وجود ده ها بار ریپورت در روز، بن نمیشه، این یعنی داره طبق قوانین حاکم بر بازی پیش میره، حالا چه به مذاق شما خوش بیاد چه نیاد.
      دوما، متاسفانه کلمه "قدیم و قدیمی" هم برای ما و برخی از دوستان، دو واژه با ظاهر یکسان و معنی متفاوت هست! اگه این معنی مشترک بود، دیگه برخی از دوستان نباید با چشم های گرد شده به تاپ غارت خیره بشن و بعد هیجان زدگی خودشون رو به فروم منتقل کنن! دیگه هر کسی که حتی 1 راند بازی کرده باشه تو یک سرور حتی متوسط، کاملا میدونه که اصول بازی حرفه ای تراوین یعنی همین و این بخصوص، بعد از اومدن جنگ آموز، نمود پیدا میکنه در سایدی که مدیریت و برنامه ریزی مناسب داره. بهتره اگه پلیر یا لیدر با تجربه ای تو سایدها موجود هست، این دوستان رو راهنمایی کنن و براشون جا بندازن مفاهیم پایه ای رو، تا فروم سرور جایی باشه برای بحث های تکنیکی و نه خاله زنک بازی.

بنابراین، حالا که فعلا بحث پلن ها و لانچ ها و وال کردن ها و غیره مطرح نیست تو فروم با توجه به تایم بازی و محتوای خاصی برای صحبت کردن و بحث و تبادل نظر نداریم، حداقل سر مسائل پیش پا افتاده کدورت ایجاد نکنیم. من چندین بار جلوی خودم رو گرفتم که به این مسائل پاسخ ندم، اما متاسفانه برخی از دوستان دارن سوء استفاده میکنن از این سکوت.

پ.ن: شرمنده M o r T e Z a جان پستت رو ریپلای نکردم، خیلی آقایی : )

• M o s T a F a wrote:

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

دوست ندارم فعلا سر یک سری مسائل چیپ و پیش پا افتاده باهم بحث و جدل کنیم، اما لازم دونستم در واکنش به بعضی از دوستان که ظاهرا یک مقداری آمپرشون بالا رفته مطلبی رو عرض کنم، ببین دوست عزیز،
      اولا تعریف رید سالم و ناسالم رو شما مشخص نمیکنی، قوانین بازی مشخص میکنه، اگه کسی تاپ غارت هست و با وجود ده ها بار ریپورت در روز، بن نمیشه، این یعنی داره طبق قوانین حاکم بر بازی پیش میره، حالا چه به مذاق شما خوش بیاد چه نیاد.
      دوما، متاسفانه کلمه "قدیم و قدیمی" هم برای ما و برخی از دوستان، دو واژه با ظاهر یکسان و معنی متفاوت هست! اگه این معنی مشترک بود، دیگه برخی از دوستان نباید با چشم های گرد شده به تاپ غارت خیره بشن و بعد هیجان زدگی خودشون رو به فروم منتقل کنن! دیگه هر کسی که حتی 1 راند بازی کرده باشه تو یک سرور حتی متوسط، کاملا میدونه که اصول بازی حرفه ای تراوین یعنی همین و این بخصوص، بعد از اومدن جنگ آموز، نمود پیدا میکنه در سایدی که مدیریت و برنامه ریزی مناسب داره. بهتره اگه پلیر یا لیدر با تجربه ای تو سایدها موجود هست، این دوستان رو راهنمایی کنن و براشون جا بندازن مفاهیم پایه ای رو، تا فروم سرور جایی باشه برای بحث های تکنیکی و نه خاله زنک بازی.

بنابراین، حالا که فعلا بحث پلن ها و لانچ ها و وال کردن ها و غیره مطرح نیست تو فروم با توجه به تایم بازی و محتوای خاصی برای صحبت کردن و بحث و تبادل نظر نداریم، حداقل سر مسائل پیش پا افتاده کدورت ایجاد نکنیم. من چندین بار جلوی خودم رو گرفتم که به این مسائل پاسخ ندم، اما متاسفانه برخی از دوستان دارن سوء استفاده میکنن از این سکوت.

مصطفی جان سلام و خسته نباشید
      به نکته ی کاملا ظریفی اشاره کردی . متاسفانه خیلی هامون بلد نیستیم یکجوری قوانین و سیستم بازی رو دور بزنیم که با وجود ریپورت ها اکانتمون بن نشه
      این کاملا نشون از تجربه و مهارت بالای شما داره
      و شما توی این تایم سرور غارت معمولی رو به من معرفی کنین که بشه ازش تو یه اتک 300 هزارتا زد !!!
      این شیوه بازی بلاخره بوده و هست مام سعی میکنیم بلاخره یاد بگیریم
      موفق باشید عزیز
    • DrKia wrote:

arashsos wrote:

DrKia wrote:

arashsos wrote:

اینایی که میگین نشون میده کلا تصورتون هم نمیره که یه نفر بدون کوچکترین تقلب غارت کنه . قدیم یه چیز عادی بودما نه فارم اختصاصی داریم نه مولتی داریم نه هیچی .با بن شدن سیلوریا ما هم اذیت داریم میشیم . اما با وجود ناتارایی که سبز شدن خیلی زود خلا حاصل پر میشهمن نمیدونم شما کدوم اکانتی اهمیتی هم نداره .اما بهم پیام بده تو بازی ..شاید تونستیم کمکت کنیم تا یه پلی واقعی بشی :thumbsup:
      ما سعی میکنیم از همه یاد بگریم ولی نکته ایی تو شما نمیبینم بنده هم نگفتم شما فارم اختصاصی داری یا نه, و هنوز هم نمیگم شما از مولتی غارت میزنی ,شما واست غارت Leon24 غیر عادی بود . گفتم حذف شدن اون اکانت ها ضرری واسه مولتی دارها نداشته و ضررش واسه اکثریت اکانت هاست چون مثل قدیم تعداد پلیرو فارم زیاد نیست.حالا شما کجاش بهتون بر خورد که اینجوری جواب دادید نمیدونم . ( جملاتی مثل اهمیتی هم نداره یا پلیر واقعی بشی .. , که نشان از اذیت شدن شما از ریپلای من داشت )جدیدا همه یاد گرفتن بگن قدیما فلان بود , اون قدیما که میفرمایید ما هم حضور داشتیم , قدیم عادی بود چون در این حجم تقلب وجود نداشت و نیازی هم نبود.
      ما مشخصا اسم از هیچکس نمیبریم .اکانت خاصیو هم نگفتیم .کسایی که مولتی بزنن همه برای ما یکین :))صحبت شما ما رو اذیت نمیکنه .
      یک اکانت بن شده اطراف من که ده دوم زده باشه اطراف من و بن شده ( مثل اون دوستمون که 17 تا دهکده دوم بن شده دورش به ردیف زده شده بود !) باشه بیارید تا جایزتون رو بگم دوستان بدن بهتون اگه یکم به نقشه نگاه کنید میفیمید باگ زده و فارم ها از رو ما پریدن و از آخر نقشه دارن میان جلو
      تو ساید جنوب غرب 5 اکانت تو تاپ غارت هستن و تو ساید شما 3 اکانت و مجموع این اکانتها در تاپ10 همونطور که از اسمش پیداست 10 نفره
      یعنی بقیه به جز شما 3 نفر تو سایدتون پلیر نیستن ؟! و به جز این ده نفر تو سرور پلیر نیست ؟
      نمیدونستم هنوز افرادی وجود دارن که همه ی بازی واسشون اون مدالاست!
      بله اسم نمیارید ولی کاملا مشخض بود وقتی از رنک یکی غارت اومدید پایین بدو بدو پست گذاشتین اینجا

نه دوست من
      من نگفتم پلیر نیستن
      این دوستان غارت نمیکنن و نظر هم نمیدن
      اما مسلما شما پلیر نیستین
      ما بازی مسکنیم.با عشق
      پاش برسه میزنیم پاش برسه پشت یکی دیگه در میایم پاشم برسه هوای همرو داریم
      اینجا بزرگتر از ما زیاده.درود به همشون

ویرایش شد

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• arashsos wrote:

نه دوست منمن نگفتم پلیر نیستن
      این دوستان غارت نمیکنن و نظر هم نمیدن
      اما مسلما شما پلیر نیستین
      ما بازی مسکنیم.با عشق
      پاش برسه میزنیم پاش برسه پشت یکی دیگه در میایم پاشم برسه هوای همرو داریم
      اینجا بزرگتر از ما زیاده.درود به همشون
      شما هم بگو بزرگترت بیاد
      بنده غارت میکنم , نکنم هم صلاح بدونم نظر میدم
      بزرگان زیادی هستن نیاز بدونن خودشون میان
      چند نکته میگم برای پایان این بحث :
      ویرایش شد
      اصل بحث من این بود که حذف اینگونه اکانت ها خوب نیست چرا ؟ چون که غارت کم میشه , آیتم ها از حراجی محو میشن و کسی چیزی برای حراجی نمیزاره , حالا کسی اگه منبع میخرید ازشون مولتی بنش میکرد
      قصد ایجاد کدورت یا کل کل اونم از ابتدای سرور رو نداشته و ندارم
      موفق باشید.

• سلام همگی گفتم یه سری به دوستان بزنیم ببینم در چه حالی هستین

انگار سرور مشکل پیدا کرده

و یه سلام و خسته نباشی به Leon24 مشتی هستی :thumbup: :thumbup: :thumbup:
      ببینم چه کردی بعد از رفتن من
      انگار ترکوندی و همه رو تو شوک گذاشتی
      موفق باشی
      یادی کنم از توتال بهنام
      واین که بهنام عکس پرو فایلش عوض کرده فقط کل تغیرت همین بوده :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    • سلام خدمت دوستان باز من بیکار شدم :دی گفتم یکمی چرخ بزنیم تو سرور که باز چیزای جدیدی به چشمم خورد ؛ در ابتدای صحبتمام یه تشکر از بچه های جنوب غرب کنم که یه همکاری جانانه داشتن و موجب دیوار شدن مجدد اتحاد بستک شد!

برگرداننده - گزارش های نبرد تراویان

مورد بعدی داشتم اتحاد های دور بر و میدیدم یه چیزی برام جالب بود اونم دوتا از شاخه های اتحاد رویال ؛ که از همه جا عضو داشتن بیشتر عضوایی که تو این اتحاد بود از شمال شرق بود بعد ؛ از جنوب غرب ؛ گفتم بقیه دوستان هم یه نیم نگاهی داشته باشن بد نیست یعنی بازرس اتحاد متوجه نشدن؟!یا چی؟! بعد این اکانت ها با این جمعیت کم تو ساید حریف یکم تو چشم هستن !! دلیل قبول کردن این بازیکنان و ارسال دعوت نامه از جانب لیدران ۲ اتحاد زیر بر چه اساس بوده!؟ یعنی لیدران با تجربه جنوب شرق بیش از ۱۰ اکانت از دستشون در رفته !؟ یه نیمچه توزیحی بدن بدی نیست .

به جز این اکانت ها باز هستند که کمی پست طولانی میشه!

Travian ir6

Travian ir6

• New

M o s T a F a wrote:

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

با سلام خدمت همه سروران عزیز ساکن سرور 6

و سلام مخصوص خدمت دوستان قدیمی از جمله برادران والسی در جنوب شرق (مصطفی - مرتضی - میلاد و ...) و دوستان بزرگوارم در شمال شرق (سعید - رسول - مجید - علی و ...)

پیش از هر چیز عذرخواهی کنم مصطفی جان که پستت را ریپلای می کنم و خوشحالم که اکانتت را بازیابی کردی ولی کلید واژه ای بکار بردید که در این یکی دو صفحه اخیر دیدم همش صحبت از قدیم و ... شد واسه همین به یاد گذشته اومدم خاطرات خودم را دست کم زنده کنم. راستی سرور قبلی که شمال غرب بازی کردم ارمان گانزهم اومده بود جنوب شرق و رفاقتهامون موجب شد تا به اعتماد گذشته در کنار یکدیگر برنده بازی باشیم.

از قدیم گفته اند حرف نوشخوار آدمیزاد هست و به قول خودت اگر قرار باشه همین بحثهای ساده و بعضا" چیپ هم مطرح نشه باید در فروم را گل گرفت. شاید بشه اینطوری تعریفش کنیم که این قبیل بحثها زمانی مفید هستند که بتونیم در کنار احترام به مخاطب و حفظ حرمتها ، چالشی ایجاد کنیم تا مشخص شود هر کسی تا چه اندازه و در چه زمینه ای تبحر دارد.
      قطعا" گزینه های زیادی برای شاخص بودن بازیکنان وجود داره ولی تنها کسانی پیروز میدان نبرد خواهند بود که در کار تیمی موفق عمل کرده و از فرصتهاشون به بهترین نحو سود ببرند. داشتن همه کتیبه ها برای یک ساید یا اجرای یکی دو پلن موفق لزوم بر موفقیت در کل سرور نیست چه رسد به بحث جذاب غارت و ... .

به یاد عرفان تریداتی که همیشه عنوان می کرد تراوین بهانه ای برای با هم بودن هست و ان شاء الله هر کجا هست سالم باشه و به درخواست رغیبان سرور قبلی و رفیقان امروز اومدیم چهارمین ساید را هم تجربه کنیم.

به رغم همه بحثهایی که در فروم شد و صلاح ندیدم در این خصوص آن زمان صحبت کنم مجموعه ای که از اصول مذاکره بهره ای نبرده بودند در جنوب غرب اقدام به شورش کردند و به واسطه تجربیات دوستان این مناقشه هم با تصاویری که در پست بهنام جان مشخص بود ختم به خیر شد. اما در خصوص اون پلن اجرا شده چند نکته باید یادآور بشوم.
      اجرای پلن برای زدن مجموعه به لحاظ ایدئولوژیک فاقد اشکال بود ولی در استراتژی دوستان کمی ناشیانه عمل کردند و در اجرای پلن هم با ندیده گرفتن حداقل توانایی رغیب اقدام نمودند تا نتیجه ان باشد که دوستان بعضا" بهش اشاره شد. در این خصوص با مجموعه لیدری و حتی توتال صحبتهایی شد تا از این پس به دور از احساسات و با منطق بیشتری اقدام بکنیم. خدا رو شکر که EyeDean تو سرور نیست (من که خبر ندارم باشه) وگر نه اون زمان پوست امثال بهنام را می کند که کجاهای پلنتون ایراد فنی داره و کلی ماشین حساب و کتاب که چقدر ضرر کردید و ... . یادش به خیر ^^

اما یه نکته ای که به نظرم اومد یواش یواش اگر بقیه موافق باشند طرح موضوع شود این هست که حدود بازی جوانمردانه را در 4 ساید مشخص کنیم. در این خصوص به نظرم میشه از همین رفاقتهای گذشته بهره برد و در یک جمع چند نفره مباحثه داشت و سر انجام با جمع بندی اقدامات عرف را در فروم رسانه ای کنیم.
      اینکه از دید یکی غارت توافقی بازی کثیف هست و از دید یکی خرید کتیبه جزئی از بازی بعدا موجبات دلخوری ها و ... فراهم میاره و جا داره همین حالا مشخص کنیم در چه مواردی میشه نظر داد و در چه مواردیچه اقداماتی باید دو طرف مناقشه انجام دهند. شاید برای اولین بار پرونده بازی ناجوانمردانه را بتوانیم در تراوین ببندیم.

می دونم برای من دوستانی که اسم بردم و همگی در کنارشون واندر 100 کردیم خیلی دیگه برد در سرور و ساخت همر فلان و بهمان افتخار نیست. حداقل بذارید یه خاطره خوب و تجربیات مفید را به نسلهای بعدی تراوین انتقال داده باشیم.

به نوبه خودم فرا رسیدن ایام سوگواری را به همه عزیزان مرید آن بزرگوار تسلیت میگم و امیدوارم ما را هم در عزاداری هاشون از دعای خیر محروم نکنند. باشد که رستگار شویم. :)

پ.ن 1: مصطفی جان از آقا معلم رو اکانت جانکی چه خبر؟ سلام مخصوصم را خدمتشون با هزاران عشق و آرزوی سلامتی ارسال کنید. ^^

پ.ن 2: کسی می دونه توتال شمال غرب کیه؟ نکنه اونجا هر اتحادی برای خودش یه توتال داره؟

پ.ن 3: منتظر پست تحلیلی 4 ساید در اولین فرصت ممکن باشید ;)

سرباز کوچک جنوب غرب

NAF

• New

سلام.
      من تو این سرور بازی نمیکنم. کلا چند وقته دیگه هیچ سروری بازی نمیکنم. بعضی اوقات دوستان قدیمی سوالاتی میکنن تو تلگرام و کمی کمکشون میکنم. تو همه سایدها هم دوستان هستن مخصوصا تو شمالغرب و جنوب غرب که باعث میشه نتونم تو این سرور بازی کنم چون زیاد جالب نیست این حرکت. و کلا نیستم لطفا فازه الیس در سرزمین عجایب نگیرید
      به بچه ها که کمک میکردم یه چیزایی تو سرور دستگیرم شد. یکیش راجبعه عضو هایی که تو جنوب غرب میرن سایدهای دیگه. یه دوستی داشتم که تو جنوب غرب بود و تازه بازی رو یاد گرفته. کلی تلاش کرد تا بره تو اتحادای اصلی ساید. اینجور که پیداست جنوب غرب فقط اتحاد اولش رو داره مدیریت میکنه و زیر شاخه ها میشه گفت مدیریت نداره. (تقریبا چهار ساید همین وضعیت رو داره) چون تعداد تیم مدیریتی کمه و تراکم بازیکن زیاده و لیدر حتا نمیتونه جواب بازیکن بده. لیدرش میگه تو برو قوی شو بعد دعوت میدم که بعدش مشگلات بزرگتری براشون پیش میاد. یه راهنمایی به لیدرای سایدا میکنم. وقتی شما لیدر و با تجربه هستی از بازرسی یه جمعیت دویست هم میتونی بفهمی طرف بازیکن هست یا نه و وقتی طرف بازیکن باشه از ماهه سوم هم استارت بزنه میاد بالا. قوی بودن ساید این مشگلات رو داره. نگران جاسوس ها نباشید (اونا الان جای خودشون هستن پس نگران عضوهای جدید نباشید) . اینجاست که باید از فکرتون استفاده کنید و مدیریت کنید.

حالا میرسیم به اسم خودم خخخ
      طرف رفته به اسم من اکانت ساخته و خودشو جای من جا زده. واقعا فازش چیه
      ویرایش شد
      خخخ
      ممنونم که منو معروف میکنید خخ
      چند ماه دیگه نیام ببینم اسطوره روشهای دفاعی شدم خخخخ

میرسیم به ساید دوست داشتنیه خودم شمالغرب عزیز
      شمالغرب همیشه بچه های گلی داشته. امیدوارم همیشه پشت هم بمونن و همیشه موفق باشن.
      (این سرور اس ای هم بچه های گلی داره)

بعدشم من ادعایی ندارم. هیچ وقتم نداشتم. امضا ندارم. رزومه ندارم.
      اسن بازیکن هم باشم برم بقالی بگم من خفنم یه پفک نمیدن. پس زیاد واسه این حرفا خودتونو اذیت نکنید. اینجا فرومه یکی یه چیزی مینویسه یا حرفش محتوا داره یا نداره. زیاد خودتونو اذیت نکنید.
      بعضی موقعها یادمون میره این فقط یه بازیه
      حتا یادمون میره ادمیم :/
      خخخ

به امید روزی که جواد یساری و رضا پیشرو بتونن با هم یه اهنگ بدن بیرون خخخ
      خدافظی

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط T!rDaD: لطفا در انتخاب عبارات دقت کنید ()

• New

ببین اقای نقشه جهان
      تو یه سرور دیگه هم رفتی گفتی من توتال شمالغرب بودم و فلان جا واندر صد کردم
      رفتم خصوصی بهت پیام دادم گفتم داری اشتباه میزنی.
      واجب شد مطلبی رو عمومی بگم
      چرا من ندیدمت (خالی بند) خخخ

یه اکانت دف سازم تو یه سرور داشته باشی میتونی بگی واندر صد کردم. ولی شما یه حرفایی میزنی که فک میکنم خود من با شما دو تا سرور بازی کردم و خودمم نمیدونستم :/

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

• New

Faramarzam wrote:

لیدرش میگه تو برو قوی شو بعد دعوت میدم که بعدش مشگلات بزرگتری براشون پیش میاد.
      سلام مطلب جالبی رو گفتی چیزی که خیلی وقتا بش کم توجهی میشه اکانت های ضعیف، چون کسی که بازی بلد باشه با اتحاد بدون اتحاد با گلد بدون گلد و .... خودشو میکشه بالا حالا به نسبت وقتی که میذاره. اما کسی که اطلاعات کافی نداره ممکنه هرز بره یا دلسرد بشه و حذف کنه با این شرایط کمبود پلیر توجه بیشتر به این اکانت ها بسیار واجب
      حسین 8)
    • New

Faramarzam wrote:سلام.
      من تو این سرور بازی نمیکنم. کلا چند وقته دیگه هیچ سروری بازی نمیکنم. بعضی اوقات دوستان قدیمی سوالاتی میکنن تو تلگرام و کمی کمکشون میکنم. تو همه سایدها هم دوستان هستن مخصوصا تو شمالغرب و جنوب غرب که باعث میشه نتونم تو این سرور بازی کنم چون زیاد جالب نیست این حرکت. و کلا نیستم لطفا فازه الیس در سرزمین عجایب نگیرید
      به بچه ها که کمک میکردم یه چیزایی تو سرور دستگیرم شد. یکیش راجبعه عضو هایی که تو جنوب غرب میرن سایدهای دیگه. یه دوستی داشتم که تو جنوب غرب بود و تازه بازی رو یاد گرفته. کلی تلاش کرد تا بره تو اتحادای اصلی ساید. اینجور که پیداست جنوب غرب فقط اتحاد اولش رو داره مدیریت میکنه و زیر شاخه ها میشه گفت مدیریت نداره. (تقریبا چهار ساید همین وضعیت رو داره) چون تعداد تیم مدیریتی کمه و تراکم بازیکن زیاده و لیدر حتا نمیتونه جواب بازیکن بده. لیدرش میگه تو برو قوی شو بعد دعوت میدم که بعدش مشگلات بزرگتری براشون پیش میاد. یه راهنمایی به لیدرای سایدا میکنم. وقتی شما لیدر و با تجربه هستی از بازرسی یه جمعیت دویست هم میتونی بفهمی طرف بازیکن هست یا نه و وقتی طرف بازیکن باشه از ماهه سوم هم استارت بزنه میاد بالا. قوی بودن ساید این مشگلات رو داره. نگران جاسوس ها نباشید (اونا الان جای خودشون هستن پس نگران عضوهای جدید نباشید) . اینجاست که باید از فکرتون استفاده کنید و مدیریت کنید.

ویرایش شد
      خخخ

اسن بازیکن هم باشم برم بقالی بگم من خفنم یه پفک نمیدن. پس زیاد واسه این حرفا خودتونو اذیت نکنید. اینجا فرومه یکی یه چیزی مینویسه یا حرفش محتوا داره یا نداره. زیاد خودتونو اذیت نکنید.
      خخخ

خدافظی
      [/quote]سلام به دوستان گرامی

و سلام به شما شینوبی عزیز سلاطین تراوین ایران لول

شما که داری تحلیل می کنی این بازی رو شما که برندی.مثل نایک هستی .ولی شما تک شعبه هستی لول.

وقتی تو بازی نیستی نمی تونی راجب چیزی نظر بدی.می دونی شما جو کاذب زیاد می دید.

سرور 3 که شما رقیب من بودید همتون زده بودید تو پرو فایلتون که منتظر بیگ همر سرورباشید.نمی دونم چی شد که حرف از تارگت شد که یه دفعه خوده تارگت امد همرشو زدو وقتی دیدید نمی دونم چرا دیگه تو پرو فایل کسی بیگی نخورد.همه پاک شد.چیزی که من از شما دیدم همش جو بوده.راجب چیزی که نداشتید.خیلی مایلم که بیای ران کنی تو این سرور.و با اسم برندتون اگه میشه ثبت نام کنید و داخل پرانتز بزنید شعبه دیگری ندارد
    • New

با درود خدمت همه عزیزان ساکن سرور 6

با حذف چندین و چند اکانت از اتحاد بستک آرامش در ساید جنوب غرب حاکم شده و به نظر می رسه رقبا بهانه هایی برای داغ کردن بحثهای فروم پیدا نکرده اند و به حاشیه رو آوردند. به رسم عادت دیرینه یه عکس از تاپ 10 بذاریم که امیدوارم مدیر انجمن ادامه پست را به جهت حق دفاع از تهمت روا شده برایم قایل باشند.

Faramarzam wrote:

ببین اقای نقشه جهان

یه اکانت دف سازم تو یه سرور داشته باشی میتونی بگی واندر صد کردم. ولی شما یه حرفایی میزنی که فک میکنم خود من با شما دو تا سرور بازی کردم و خودمم نمیدونستم :/

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
      دوست عزیز

اول سلام

دوم میشه مستند صحبت کنید؟ امیدوارم از اون دسته اسپمرها نباشید که مخاطب را به استفاده از اسکرول ترغیب می کنید. (منتظر تصویر پستی که فرمودید جای دیگه گذاشتم در خصوص توتالی ... هستم)
      ان شاء الله شما خالی بند از آب در نیایید. ;)

سوم در خصوص بازی هیچ وقت ادعایی برای شاخ و شونه کشیدن نداشته و دوستانی که الآن در سایدهای دیگه هستند گواه این موضوع. بازی در نگرشم تیمی تعریف شده و همیشه به این مطلب اعتقاد قلبی داشته ام.

چهارم شاید روش خوبی باشه برای مطرح کردن خودتون تلقی کنید شده حتی به اسم و فامیل بقیه گیر بدید ولی از اون بهتر باید بدونید چه کسایی به این شیوه اهمیت میدهند. صرفا" چون دوست دارم مطرح شوید (پست خودت در زیر) پاسخ پست را میدهم. :thumbsup:

Faramarzam wrote:

... بعدشم من ادعایی ندارم. هیچ وقتم نداشتم. امضا ندارم. رزومه ندارم.

فکر کنم مخاطب به سادگی متوجه میشه که فهوای کلام شما چیه هر چند خودتم بهش اذعان کردی که ...

Faramarzam wrote:

... پس زیاد واسه این حرفا خودتونو اذیت نکنید. اینجا فرومه یکی یه چیزی مینویسه یا حرفش محتوا داره یا نداره. زیاد خودتونو اذیت نکنید.بعضی موقعها یادمون میره این فقط یه بازیه

بگذریم.
      پرسیده بودی مگه میشه یکی هم تو الدرز باشه و هم با زئوس؟
      پاسخش ساده هست. چرا که نه.
      کافیه رفیق داوود (david black) و محمد کوماتسو باشی اون وقت سرور 1 راند 1 بعد از بازگشایی مجدد تراوین در کنارشون تو تیم زئوس هستی. اما سرور 2 راند 1 بعدش را با مجموعه کلاسیک همراه باشی تحت عنوان الدرز.

اما در خصوص سرور 5 راند 1 بعد از بازگشایی بد نیست به عکسهای زیر توجه کنی احتمالا" خودش گویا باشه.

حالا اینکه سعادت نبوده شما را از نزدیک زیارت کنیم به بزرگواری خودتون ببخشید.

بد نیست از اولین سرور جذابی که به خاطرش معتاد بهش شدم عکسی بذارم که بهانه با هم بودمون را خیلی ها درک کنند. (میتینگ سرور 8 کلاسیک راند 1 سال 1388)

لینک رفع اسپم : دیواری از نوع Se7eN

پ.ن: تاهوما فقط به یاد فواد ^^

شاد وپیروز باشید

NAF
    • New

[list][*]
      [/list]

naghshe jahan wrote:

با درود خدمت همه عزیزان ساکن سرور 6

با حذف چندین و چند اکانت از اتحاد بستک آرامش در ساید جنوب غرب حاکم شده و به نظر می رسه رقبا بهانه هایی برای داغ کردن بحثهای فروم پیدا نکرده اند و به حاشیه رو آوردند. به رسم عادت دیرینه یه عکس از تاپ 10 بذاریم که امیدوارم مدیر انجمن ادامه پست را به جهت حق دفاع از تهمت روا شده برایم قایل باشند.

Faramarzam wrote:

ببین اقای نقشه جهان

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
      دوست عزیز
      اول سلام

دوم میشه مستند صحبت کنید؟ امیدوارم از اون دسته اسپمرها نباشید که مخاطب را به استفاده از اسکرول ترغیب می کنید. (منتظر تصویر پستی که فرمودید جای دیگه گذاشتم در خصوص توتالی ... هستم)
      ان شاء الله شما خالی بند از آب در نیایید. ;)

سوم در خصوص بازی هیچ وقت ادعایی برای شاخ و شونه کشیدن نداشته و دوستانی که الآن در سایدهای دیگه هستند گواه این موضوع. بازی در نگرشم تیمی تعریف شده و همیشه به این مطلب اعتقاد قلبی داشته ام.

چهارم شاید روش خوبی باشه برای مطرح کردن خودتون تلقی کنید شده حتی به اسم و فامیل بقیه گیر بدید ولی از اون بهتر باید بدونید چه کسایی به این شیوه اهمیت میدهند. صرفا" چون دوست دارم مطرح شوید (پست خودت در زیر) پاسخ پست را میدهم. :thumbsup:

Faramarzam wrote:

... بعدشم من ادعایی ندارم. هیچ وقتم نداشتم. امضا ندارم. رزومه ندارم.
      فکر کنم مخاطب به سادگی متوجه میشه که فهوای کلام شما چیه هر چند خودتم بهش اذعان کردی که ...

Faramarzam wrote:

... پس زیاد واسه این حرفا خودتونو اذیت نکنید. اینجا فرومه یکی یه چیزی مینویسه یا حرفش محتوا داره یا نداره. زیاد خودتونو اذیت نکنید.بعضی موقعها یادمون میره این فقط یه بازیه
      بگذریم.
      پرسیده بودی مگه میشه یکی هم تو الدرز باشه و هم با زئوس؟
      پاسخش ساده هست. چرا که نه.
      کافیه رفیق داوود (david black) و محمد کوماتسو باشی اون وقت سرور 1 راند 1 بعد از بازگشایی مجدد تراوین در کنارشون تو تیم زئوس هستی. اما سرور 2 راند 1 بعدش را با مجموعه کلاسیک همراه باشی تحت عنوان الدرز.

اما در خصوص سرور 5 راند 1 بعد از بازگشایی بد نیست به عکسهای زیر توجه کنی احتمالا" خودش گویا باشه.

حالا اینکه سعادت نبوده شما را از نزدیک زیارت کنیم به بزرگواری خودتون ببخشید.

بد نیست از اولین سرور جذابی که به خاطرش معتاد بهش شدم عکسی بذارم که بهانه با هم بودمون را خیلی ها درک کنند. (میتینگ سرور 8 کلاسیک راند 1 سال 1388)

لینک رفع اسپم : دیواری از نوع Se7eN

پ.ن: تاهوما فقط به یاد فواد ^^

شاد وپیروز باشید

NAF
      سلام به دوست خالیبندم
      درسته من میخواستم معروف بشم و دیدم کسی بهتر از شما نیست که این حرفا رو بگم.
      اون نامه رو من رو دیوار پروفایلت نوشتم رفیق. در جواب پستی که تو دادی.پست ها هم بایگانی میشه حتا اگر واسه سرورای قبل باشه.
      این عکسایی هم که نشون دادی کیلوییه و هر کسی میتونه ادعا کنه. بعدشم خیلیا از این عکسا دارن که چی؟
      دفعه بعد بگو توتال جنوبغرب بودی:) میدونم که منتظر هستی:)
      در کل حرفات برام مهم نیست
      شما هر چی خواستی بگو راحت باش
      ممنون که معروفم میکنی خخخ
    • New

crazy booy wrote:

Faramarzam wrote:سلام.

ویرایش شد
      خخخ

خخخ

خدافظی
      سلام به دوستان گرامی

و سلام به شما شینوبی عزیز سلاطین تراوین ایران لول

شما که داری تحلیل می کنی این بازی رو شما که برندی.مثل نایک هستی .ولی شما تک شعبه هستی لول.

وقتی تو بازی نیستی نمی تونی راجب چیزی نظر بدی.می دونی شما جو کاذب زیاد می دید.

سرور 3 که شما رقیب من بودید همتون زده بودید تو پرو فایلتون که منتظر بیگ همر سرورباشید.نمی دونم چی شد که حرف از تارگت شد که یه دفعه خوده تارگت امد همرشو زدو وقتی دیدید نمی دونم چرا دیگه تو پرو فایل کسی بیگی نخورد.همه پاک شد.چیزی که من از شما دیدم همش جو بوده.راجب چیزی که نداشتید.خیلی مایلم که بیای ران کنی تو این سرور.و با اسم برندتون اگه میشه ثبت نام کنید و داخل پرانتز بزنید شعبه دیگری ندارد
      [/quote]

سلام دوست :)
      این بازیه رفیق دنبال انتقام نباش.
      در مورد سرور قبل اتفاقا کاملا بر عکس گفتین شما به همر هاتون میبالیدین و پروفایل مینوشتین که در اخر هم همشون دیوار شد.
      همر تارگت که کلا 160ک روم بود اگر اشتباه نکنم. البته تعداد همرهای بزرگتون از ما بیشتر بود که خوب این خودش نشون دهنده مدیریت تیمیه بچه ها بوده
      در مورد همرهای ما هم رسول بود که بزرگترین همر سرور رو داشت و بزرگترین مهاجم سرور شد و سرور که تموم شد هنوز دو تا همرشم مونده بود رو دستش!

(مراجعه به فروم سرور3)
    • New

سلام
      قصد جوسازی ندارم ولی دیشب کل تروپ جنوب غرب دیوار شده اونوقت فروم انقد خلوته چرا!؟
      به نظر اتحاد 20 نفره ی Bastak بسیار با تجربه تر از تیم 200 نفره سون هستن و دارن جنگ داخلی رو برنده میشن هرچند هنوز دلیل این جنگ داخلی مشخص نیست
      تا اینجای کار که تو دفاع خودشونو ثابت کردن جا داره بشون تبریک بگم
      این هم لینک دفاع برای دوستان که در جریان اتک ها نیستند: لینک

:)
      :)

فعلا که همشون از اتک فرار کردن سرور دیگه و حذف کردند
    • New

در پاسخ دوستان بود که بستک را بزرگ کرده بودند و چه بسا ممکنه مولتی های خودشان هم تو بستک بوده ! :)
      نمیخواستم منبع را مشخص کنم ولی خودتان بزنین تو سرچ bastak منابع میاد ....

چون چیزی که من دیدم از بستک مولتی بودو ادعا
      مثل باقیه دوستان که میگن قبلا بازی میکردن و الان بازی نمیکنند و الان اگر بازی می کردند فلان می کردن
      خوب من بهشون میگم
      بسم الله
      بیا بازی کن ولی لطفا مثل بستکی ها فرار نکن
      و پروفایل بی خود ننویس بازی کن ....