نقد و بررسی سرور 6 راند 2| آغاز 1 مرداد 1397 |

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• نقد و بررسی سرور 6 راند 2| آغاز 1 مرداد 1397 |

درود بر تمامی بازیکنان عزیز .

این تاپیک جهت نقد و بررسی سرور ششم راند دوم آغاز 1 مرداد 1397 ایجاد شده است .

چند نکته مهم که باید به انها توجه فرمایید :

"قوانین انجمن تراوین ایران" - "لطفا قبل از ارسال پست، قوانین را مطالعه کنید "

تمامی موارد تخلف در قوانین انجمن ذکر شده است، اما به جهت تاکید بیشتر، لازم است که اشاره شود مدیریت انجمن و تاپیک، هیچگونه مماشاتی نسبت به پست های خلاف قوانین که شامل هرکدام از موارد زیر باشند، نخواهد داشت:

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن

• لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی

• به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی

• استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت

• بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا نقد و بررسی سرور دوم)، کل کل بیمورد، گفت و گوی شخصی

• استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
      • استفاده از فونت درشت و چشم آزار

• نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن

• هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی تراوین

چنانچه با پستی مواجه شدید که از نظر شما خلاف قوانین انجمن است، تنها با فشردن دکمه ی گزارش و شرح مختصر تخلف، نسبت به گزارش پست اقدام نمایید و از پاسخگویی و نقل آن جدا خودداری کنید. ( دکمه گزارش در گوشه منتهی الیه سمت راست هر پست برای شما به شکل زیر مشخص شده است.)
    • با عرض ادب خدمت تمام بازیکنان راند دوم سرور 6
      امیدوارم بازی خوب و پرهیجان و جوانمردانه ای رو در طول سرور شاهد باشیم
      به نمایندگی از تیم متای جنوب در راند اول سرور 6 حضور این تیم رو در سرور اعلام میکنم
      انشالله که شاهد حضور بازیکنان قدیمی و جدید خوبی در این سرور باشیم و تجربه های خوب و تلخ گذشته پلی باشه برای ساختن تجربه های شیرین و رفاقت های ماندگار
      :love:
      Ts3.ir: IceShadow
      Ts4.ir: IceShadow
      Ts2.com: IceShadow
      Ts1.uk: IceShadow
      Ts1.ir: Yobern
      Ts5.ir: Beny Yobern
      Ts6.ir: Beny Yobern
      Ts29.ir: Beny Yobern
      Ts6.ir: Beny Yobern
    • منم بردن توگروه امدم بیرون الان شما کدوم ساید جنوب میخای استارت کنی ما یه ساید دیگهرو انتخاب کنیم شخصیت هایی که من تو گروه دیدم !!!!

وقت پولمون رو حداقل هدر ندیم دوستان همونطور که توی گروه هم گفتم اگر شحصیت هایی که میدونی کی هستن بخوان لیدری کنن یا داستان سرور قبلی انجام بدن من خودم به شخصه ساز خودمو میزنمچندتا از پلیر های دیگه هم نامه زدن میخوان بازی کنن
      خلاصه اقا بهنام تیم لیدری متای جنوب ؟؟؟بیخیال سرور از اول میخوادشروع بشه
      بهتره بگذاریم بازی پیش بره و ساید تصمیم بگیره
    • دوستان عزیز همه پلیرها من میدونم جنوب چه خبر بوده و چه کسایی مسول هستن لیدرهایی که با جون دل تا اخر بازی من موندم ولی واندر حذف کردن همری که اصلا لانچ نشد

با همه اینا نباید چند تفر یه ساید بریزن به هم من باز با اکانت monakooتوی اس دبلیو هستم برای همکاری بیشتر پیام بدین بایگوش عزیز حتما بیای ها عوض سری قبل باید در بیاد :thumbsup: :thumbsup:
    • مازیار نومرسی فقط دیس لایک
      از همین جا میگم اتحاد ما هیچ ربطی به اتحاد شما نداره

از لیدری شما بسیار به مارسیده حذف واندر هنوز توی مغز من مونده ودلیلی که گفته نشد

این سری بافروم هم کاری ندارم فقط بازی میخوام با دوستان عشق بازی کنیم

کسانی که دوست دارن بیان توی اتحاد swکمک ما کنن بسم الله
    • با یکی از دوستان شمالغرب ثبت نام کردیم اینشالا دفسازی میکنیم :)

اگه از لیدرای خوش آوازه آمرداد کسی حضور داره این سرور پیام بده همین اول پسوردو بهش بدم دیگه وقت و هزینه اضافی نکنیم
      پسفردا نیرو ها روتیکه نکنن و با گلد به جون تخریب اکانت نیوفتن
      I'm not arguing, Just explaining why I'm right
    • Amirali.mf wrote:

با یکی از دوستان شمالغرب ثبت نام کردیم اینشالا دفسازی میکنیم :)

اگه از لیدرای خوش آوازه آمرداد کسی حضور داره این سرور پیام بده همین اول پسوردو بهش بدم دیگه وقت و هزینه اضافی نکنیم پسفردا نیرو ها روتیکه نکنن و با گلد به جون تخریب اکانت نیوفتن

ابتدایی ترین چیزی که شما باید یاد بگیرین اینه از اکانتتون مراقبت کنین که بعدش نیاین فشو فوش کاری و به عالمو ادم تهمت بزنین :دی
      راند قبلی سرور 6 که واندر حذف کردین فرار کردین اومدین همه سرور یک اونجام که طی یه کارگردانی قشنگ برای توجیه باخت بهونه اوردین و رفتین باز ببینم این سرور چه فیلمی در میارین :P :thumbup:
      پ ن : :thumbsup:
    • mahdi.nikravesh wrote:

Amirali.mf wrote:

اگه از لیدرای خوش آوازه آمرداد کسی حضور داره این سرور پیام بده همین اول پسوردو بهش بدم دیگه وقت و هزینه اضافی نکنیم پسفردا نیرو ها روتیکه نکنن و با گلد به جون تخریب اکانت نیوفتن
      ابتدایی ترین چیزی که شما باید یاد بگیرین اینه از اکانتتون مراقبت کنین که بعدش نیاین فشو فوش کاری و به عالمو ادم تهمت بزنین :دیراند قبلی سرور 6 که واندر حذف کردین فرار کردین اومدین همه سرور یک اونجام که طی یه کارگردانی قشنگ برای توجیه باخت بهونه اوردین و رفتین باز ببینم این سرور چه فیلمی در میارین :P :thumbup:
      پ ن : :thumbsup:
      ازکجات درمیاری پروفسور حرفاتو؟ واندر حذف کردیم ؟ راند پیش بعد از "غیب شدن" همر هولی موتورز و ادامه داستانای جنگ داخلی من بازی نکردم کلا، حدود روزای 150 بود،
      آها یعنی شما بتونی بیای پسورد میخری، هرکاری هم برا بردن میکنی، چه 2 تا منحصر و 10-12 تا کتیبه با تک هیرو بردن، چه همر رکوردی رو به درو دیوار زدن و تخریب باگلد ، مرسی که خودت علنا داری خودتو معرفی میکنی و میگی پسوردتو سفت بچسب که من نخرمش!
      تو که اینقد قشنگ به روش بازی خودتو تیمت اعتراف میکنی ،منم تو بازی معلومه از این حرکتای کثیف نمیزنم، اما خارج از بازی زبونم خوب بازه و اینو بارها تو زندگیم دیدم که گذر پوست به دباغخونه میخوره :)
      شما هم فدای روش نیک بازیت بشم بی تعارف یه پیام بده خصوصی پسوردو بهت بدم ، یا اون هزینه ای که قراره برا پیدا کردن پسورد صرف کنی رو نصفشو بده به یه نیازمند میرم خودم پی زندگیم،
    • Amirali.mf wrote:

mahdi.nikravesh wrote:

Amirali.mf wrote:

ابتدایی ترین چیزی که شما باید یاد بگیرین اینه از اکانتتون مراقبت کنین که بعدش نیاین فشو فوش کاری و به عالمو ادم تهمت بزنین :دیراند قبلی سرور 6 که واندر حذف کردین فرار کردین اومدین همه سرور یک اونجام که طی یه کارگردانی قشنگ برای توجیه باخت بهونه اوردین و رفتین باز ببینم این سرور چه فیلمی در میارین :P :thumbup: پ ن : :thumbsup:
      ازکجات درمیاری پروفسور حرفاتو؟ واندر حذف کردیم ؟ راند پیش بعد از "غیب شدن" همر هولی موتورز و ادامه داستانای جنگ داخلی من بازی نکردم کلا، حدود روزای 150 بود، آها یعنی شما بتونی بیای پسورد میخری، هرکاری هم برا بردن میکنی، چه 2 تا منحصر و 10-12 تا کتیبه با تک هیرو بردن، چه همر رکوردی رو به درو دیوار زدن و تخریب باگلد ، مرسی که خودت علنا داری خودتو معرفی میکنی و میگی پسوردتو سفت بچسب که من نخرمش!
      تو که اینقد قشنگ به روش بازی خودتو تیمت اعتراف میکنی ،منم تو بازی معلومه از این حرکتای کثیف نمیزنم، اما خارج از بازی زبونم خوب بازه و اینو بارها تو زندگیم دیدم که گذر پوست به دباغخونه میخوره :)
      شما هم فدای روش نیک بازیت بشم بی تعارف یه پیام بده خصوصی پسوردو بهت بدم ، یا اون هزینه ای که قراره برا پیدا کردن پسورد صرف کنی رو نصفشو بده به یه نیازمند میرم خودم پی زندگیم،

آقای امیرعلی محترم چند نکته هست به عنوان پلیری که تاحالا دومرتبه روبروی شما بودم می خوام ذکر کنم:
      اول درمورد راند قبل سرور 6:
      - شما فقط یک گلد ساپورت ساده بودی که وقتی تشریف بردید که برای سایدتون مشکل پیش اومد و ربطی به اکانت نداشت. درواقع شما زمانی که دیدی دیگه شرایط به صرفه نیست گذاشتی رفتی و درواقع مازیار خان داشتن با این اکانت لیدری می کردن و بعد از اینکه دید نمیشه اکانت رو بدون گلد نگه داشت مخصوصا با پانیشی که خوردید گذاشت رفت. آخر سر هم که بهنام واندرو حذف کرد.
      - همرهاتونم هم که یکی روی هاملت دیوار شد و دومی هم که ادعا دارید حذف شد.ما هم قبول می کنیم که شما راست می گید. بی دلیل همر شما حذف نشد. توی بهشت پارک بود که بهشتتون کشف و ریپورت شد. بنابراین ادعای بازی پاک رو لطفا اینجا مطرح نکنید. این مورد رو دوستتون آرمین نومرسی توی همین فروم مستقیما هم اعتراف کرد(اون هم با افتخار)
      - من با شخص شما کاری ندارم اما تیم شما همیشه نشون داده در زمینه اخلاقیات و دیپلماسی موفق نیست. نمونش هم 2 سرور پشت سر هم متای 3 به 1 رو میشه دید.

اما سرور 1 و ادعا های شما:
      - من توی سرور 1 کوچکتر از اون هستم که بخوام نظری بدم فقط با همین مورد بالا اشاره می کنم که "زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد". اگر کمی بهتر برخورد می کردید تصمیم شورای لیدری به صورتی بود که تعادل بازی حفظ میشد. اما وقتی شما همه جا اینطور برخورد می کنید قطعا نمیشه انتظار داشت اتفاق مثبتی رخ بده. (کما اینکه نظر شخصی من هم به این تغییر کرد که دستش درد نکنه هرکی بود)
      پی نوشت: با عرض پوزش از بزرگان سرور 1 بابت اظهار نظر این حقیر.

و اما سرور 6 راند جدید:
      خوشبختانه دوستان بسیار عزیزی رو توی این مدت پیدا کردیم که دوست داریم درکنار اونها بدون حاشیه بازی کنیم. بنابراین تصمیم بر این شد که این سرور رو با تمام حاشیه هاش و حاشیه ساز هاش که از روز اول مشخص هستن به حال خودشون بزاریم. انتهای این سرور مشخص هست یا نرسیده به واندر حذف می کنید، یا واندرو حذف می کنید یا میذارید میرید میگید اکانتو زدن در و دیوار و ... یا دعوا راه میندازید که ما لیدریم و فلانیم. این سرور برای ما جذابیتی نداره پس بهتره وقتمون رو صرف رقیبانی کنیم که ارزش داشته باشن.
      تیم شمال شرق سرور ۶ راند یک برنده راند قبلی صلاح دونست این سرور وقتشو تلف نکنه.
      S6 R1 Holder : Winner

وای از اون روزی که آدمها قبل از اینکه بزرگ بشن ، بزرگشون کنن …
    • چه جَوی حاکم شده :| آخر کار هم ۲۰ نفر بیشتر‌ تو سرور‌ نیستن...

کاش لاقل‌ نرمال ها یکی‌ میشدن که پلیرهای بیشتری حضور داشته‌ باشن و آدم مایل‌به بازی باشه -.-
      کاش فقط دشمنی‌ها داخل‌بازی بود یا یه سرور...نه اینکه به مقدماتی هم بکشه:|
      حاشیه و دوس دارینا :D
      پ.ن: آرمین قرار بود جذب کنی نه دفع :huh:

آرزو موفقیت برا هر ۴ ساید :] <3
      #به کجا چنین شتابان !
      #حضوری ندارم
      #اسپید یکم شلوغ تره خداروشکر -.-
    • MaHDi_BluR wrote:

چه جَوی حاکم شده :| آخر کار هم ۲۰ نفر بیشتر‌ تو سرور‌ نیستن...

کاش لاقل‌ نرمال ها یکی‌ میشدن که پلیرهای بیشتری حضور داشته‌ باشن و آدم مایل‌به بازی باشه -.-
      کاش فقط دشمنی‌ها داخل‌بازی بود یا یه سرور...نه اینکه به مقدماتی هم بکشه:|
      حاشیه و دوس دارینا :D
      پ.ن: آرمین قرار بود جذب کنی نه دفع :huh:

آرزو موفقیت برا هر ۴ ساید :] <3
      #به کجا چنین شتابان !
      #حضوری ندارم
      #اسپید یکم شلوغ تره خداروشکر -.-
      در بهترین حالت شاید ۲۰ نفر هم نباشه.
      تازه اگر بتونی از موانعی مثل همر بلند کردن توی ساید و انتخاب توتال فراری و حذف واندر عبور کنی!
      دوستی که مدام از نامردی گلایه داری اینو بدون که زمین گرده!وقتی با نامردی میزنید و با نامردی یه ساید رو با انتصاب اشتباهتون به زوال می کشونید به طوری که حتی آخر سرور، ساید واندر نداره،بی ربط هم نیست که خدا یه جایی میزاره تو کاستون حالا توسط هر شخصی و با هر واسطه ای یا انگیزه ای که بوده باشه اهمیتی نداره.شما اصل مطلب رو تفهیم باش.

شما تفکرتون توی بازی کاملا شخص محور و اکانت محور هست کما اینکه وقتی اتفاقات سرور ۶ راند قبل اتفاق می افته دادی از کسی بلند نمیشه ولی با اتفاقی که براتون می افته و زحماتتون از بین میره عالم و آدم باید پاسخگو باشند بهتون!
      یه ساید رو از بین بردید حرفی نزدید ولی یه اکانت رو تو بوق و کرنا می کنید!
      مگر بقیه زحمت نکشیده بودند؟!یا اینکه زحمات شما فقط حسابه؟!
      مادامی که اینطور دوگانه با موضوعات برخورد می کنید انتظار جذب داشتن از نظر این دوستمون کمی خارج از منطق هست.

پ.ن:در خاتمه کاری که با نیسان آبی انجام شد مورد تایید هیچکس نیست و کسی هم دوست نداره جای نیسان آبی باشه.
      اینکه همیشه انگشت اتهام به سمت فلان شخص و بهمان شخص و فلان لیدر و بهمان پلیر و مجموعه ایکس و ایگرگ باشه، می دونید که دردی از کسی دوا نمیشه.بهتره که یک بار هم انگشتتون رو سمت خودتون بگیرید.

پ.ن:ما این سرور حضور نداریم و دلیلش هم این بود که نه نیازی به رقابت با تیمی مجهول الهویه و واندر حذف کن داریم و نه اونقدر وقتمون کم ارزش هست که بخوایم دوباره صرف یه رقابت بیهوده کنیم.خوش باشید و از این خوشی لذت ببرید.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
      Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
      Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
      Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    • خورشیدرا گذاشته،
      میخواهد
      با اتکا به ساعت شماطه دار خویش
      بیچاره خلق را متقاعد کند
      که شب
      از نیمه نیز بر نگذشته است

توفانِ خنده‌ها...

خوبه از هرسوراخی یه نفر در میاد و یکیشون میگه پسوردتو سفت بچسب تا من نخرمو همرتو نزنم به دیوار
      یکی دیگشونم میگه لیدریتون اگه خوب بود پسوردتونو نمیخریدنو همرتونو نمیزدن به دیوار!
      خدا شاهده دیگه نوبرشین شما جماعت بی حیا
      باز کردن دهن و یاوه گویی کنتور نمیندازه، ما گلد ساپورتر شما پرو پلیر بی گلد خفن بازی کن،دوستان اطلاع دارن که من چقد هزینه میکنم :))
      رفیق جان دو تا همره هولی موتورز که جفتش یهو (حدود 50 درصدش) غیب شد، قطعا من ادامه نمیدم اون سرورو
      موضوع بهشت هم که خودم بهتون توضیح دادم اصلا با ریپورت و اینا نبود و خود اسمشو نبر بعد غیب شدن میگفت همر شما از اول همینقد بوده، پانیش به صورت اتوماتیک اعمال شده بود و کسی از تیم نمیدونست چرا اینطوری شده!
      نکته آخر هم که هر پلیری که سرش به تنش بیارزه که یه ذره (تاکید میکنم) فقط یه ذره از این دو تا سرور اخیر اطلاع داشته باشه کاملا متوجه هست که ایجاد شرایط سه به یک صرفا از ضعف شدید تجربه لیدری دو تا ساید مستعمره (شمالشرق و جنوب غرب) بوده چون اینکار عملا یعنی از بین بردن تعادل تو بازی فرسایشیو در نهایت پیروزی سایدی که از درگیری ها دور مونده و از مستعمره هاش به هر نحوی بهره کشی کرده، حالا میتونید هر این استثمار شدنتونو با هر کلمه ای مثل مجموعه یا... توجیح کنید اما هنوز در حد همون مستعمره هستید، و ریپلای هم نخواهید شد

پ.ن:مدیر جان اون شعر اول در جهت تفهیم بهتر متن هست لطفا پاک نکنید
      پ.ن:آخرین سنگر سکوته آقا، یه مثال دیگه هم هست که اونم براتون صادقه، موفق باشید
    • دوست محترم جناب محمد خان بایگوش آیینه شکن ، یعنی چی من انگشتمو سمت خودم بگیرم؟ لیدر مجموعتون اومده رو اکانت همرو زده اینور اونور ، 500ک دفو بک داده 10 تا همر لانچ کرده ،فوش داده بن کرده، انبارارم با گلد زده، من انگشتمو سمت کجای خودم بگیرم دقیقا؟
      فازت چیه دقیقا از اینکه میای اینو با اعتراض به لیدری و تلاش من جهت عوض کردن تیم لیدری (صرفا عوض کردن نه دشمنی و اتک دادن و...)تو یه سرور دیگه یکی میکنی!؟ اصلا برفرض که کار من کلا اشتباه بوده، این دو تا چه شباهتو ربطی به هم داره!
      گوشای من مخملیه که بخوام به خاطر میل شخصیم و مثلا به خیال شما طمع کتیبه یا... تو شرایط سه به یک یکی دیگه رو بشونم لیدر ساید؟ تصمیم من به خیال خودم جدا از نتیجه هاش بهبود اوضاع بوده، وگرنه در غیر اون صورت هم مسلما با وجود اون چند دونه پلیر اوضاع اکانت ما توفیقی توش ایجاد نمیشد! پس خواهش میکنم این استدلال های بچه گونه که به خاطر منافع یه اکانت یکی میاد لیدر عوض میکنه رو از ذهنت بیرون کن
      اعلام تاسف شما از اتفاق نیسان هیچ ارزشی نداره، چون شما زیر پرچم همون مجموعه ای بازی میکنی که پرچمدارش این بلا رو سر نیسان آورد

پ.ن: من شخصا دشمنی ندارم اما گویا خیلیا کینه دارن از من نمیدونم چرا! ، اما حاشیه هایی مثل پسورد خریدن باید کش داده بشه و تکلیفش معلوم بشه، وگرنه تا چند وقت دیگه این امر هم مثل خیلی اخلاقیات دیگه که عادی شده تو بازی طبیعی میشه (نمونش جابجایی طبیعی 2 تا منحصر و 10-12 تا کتیبه بزرگ و کوچک به یه ساید با تک هیرو) و با استدلال های پسوردتو سفت بچسب یا بهانه هایی از این قبیل همین اندک اخلاق باقی مونده تو بازی هم از بین میره

والسلام
    • Amirali.mf wrote:

دوست محترم جناب محمد خان بایگوش آیینه شکن ، یعنی چی من انگشتمو سمت خودم بگیرم؟ لیدر مجموعتون اومده رو اکانت همرو زده اینور اونور ، 500ک دفو بک داده 10 تا همر لانچ کرده ،فوش داده بن کرده، انبارارم با گلد زده، من انگشتمو سمت کجای خودم بگیرم دقیقا؟
      فازت چیه دقیقا از اینکه میای اینو با اعتراض به لیدری و تلاش من جهت عوض کردن تیم لیدری (صرفا عوض کردن نه دشمنی و اتک دادن و...)تو یه سرور دیگه یکی میکنی!؟ اصلا برفرض که کار من کلا اشتباه بوده، این دو تا چه شباهتو ربطی به هم داره!
      گوشای من مخملیه که بخوام به خاطر میل شخصیم و مثلا به خیال شما طمع کتیبه یا... تو شرایط سه به یک یکی دیگه رو بشونم لیدر ساید؟ تصمیم من به خیال خودم جدا از نتیجه هاش بهبود اوضاع بوده، وگرنه در غیر اون صورت هم مسلما با وجود اون چند دونه پلیر اوضاع اکانت ما توفیقی توش ایجاد نمیشد! پس خواهش میکنم این استدلال های بچه گونه که به خاطر منافع یه اکانت یکی میاد لیدر عوض میکنه رو از ذهنت بیرون کن
      اعلام تاسف شما از اتفاق نیسان هیچ ارزشی نداره، چون شما زیر پرچم همون مجموعه ای بازی میکنی که پرچمدارش این بلا رو سر نیسان آورد

پ.ن: من شخصا دشمنی ندارم اما گویا خیلیا کینه دارن از من نمیدونم چرا! ، اما حاشیه هایی مثل پسورد خریدن باید کش داده بشه و تکلیفش معلوم بشه، وگرنه تا چند وقت دیگه این امر هم مثل خیلی اخلاقیات دیگه که عادی شده تو بازی طبیعی میشه (نمونش جابجایی طبیعی 2 تا منحصر و 10-12 تا کتیبه بزرگ و کوچک به یه ساید با تک هیرو) و با استدلال های پسوردتو سفت بچسب یا بهانه هایی از این قبیل همین اندک اخلاق باقی مونده تو بازی هم از بین میره

والسلام

قصد من‌ یکی کردن این اتفاقات نبود و مطمئنا اینا دو موضوع جدای از هم هستن.ولی اینکه بخوایم با اتفاق افتادن یکیشون اون یکی رو نفی کنیم اشتباهه.شما وقتی قربانی شدید توی جریان نیسان آبی و در جایگاه بچه های راند قبل سرور ۶ قرار گرفتی که تمام زحماتشون به باد رفت و چندین ماه تلاششون بی نتیجه موند اونوقت هست که می تونی درک کنی حالشون رو.حتی میشه از معدود اتفاقات سرورهای دیگه هم یاد کرد.منظور من از شما شخص شما نیست.دوستان و هم قطارهاتون هست که مستقیم یا غیر مستقیم،دانسته یا ندانسته،از روی میل باطنی یا اغوای اطرافیان،افسار ساید رو دادن دست یک توتال مقتدر به استناد حرف شما و ساید ویرانه رو به گلستانی تبدیل کردند که در آخر هیچ کدوم توان تحمل این همه خوشی و آبادی رو نداشتید و با خدم و حشم ترک کردید گلستان سرور ۶ رو!

با یک نگاه اجمالی میشه دید که شما هر سرور متاسفانه یک حاشیه هایی داشتید که از پس اینها به قول دوستمون نه تنها همگرایی تولید نشده بلکه واگرایی هایی مشهود بوده که ممکنه از روی حس غریزی افراد باعث ایجاد اون حس تنفر و کینه ای بوده که اشاره کردید بهش!
      باز هم منظور من از شما شخص شما نیستید،منظور اطرافیان و دوستان و هم اکانتی ها و همفکران شما که در یک جبهه قرار می گیرید.

بنده هم دشمنی با کسی ندارم و آدم کینه ای نیستم،فقط بعضی اتفاقات هیچوقت از یادم نمیره. ولی جریان نیسان آبی انگار یک حس کینه عجیبی پشتش قرار داره که امیدوارم دیگه اتفاق نیفته مشابهش و به قول شما عادی نشه چون ما خودمون هم از قربانیان این حاشیه های زشت و دور از اخلاقیات تراوین هستیم.

شاد باشید.
      TT 2011.ir
      Final 2012.com
      Ts2.ir : Holder-Winner
      Ts8.com
      TT 2014.com
      Ts5.com-Birthday : Holder-loser
      Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
      Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
      Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
      Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    • سلام به همه دوستان
      لطفا بحث سرور 1 این جا نکنید اینجا فروم سرور6 هستش که خودش کلی داستان داره خخخخخخخخخخخخخخ

منم با بحث بایگوش و بقیه ...موافق هستم

از اونجایی که سرور قبل شورای لیدری نتونستن کاری بکنن و اشتباهات زیادی انجام دادن وامیدورام که تجربه ای شده باشه برای همه دوستان ولی باز هم بعضی نکات از همین اول سرور مشخص هستش

که اقایون یه تیم برمیدارن یارن یه اتحاد میزنن متسفانه بیشتر پلیرها هم رتبه گرا و پلیرهارو نگاه میکنن برای انتخاب اتحاد (مثل تعداد اکانت های اتحاد حالا چه مولتی باشن چه نباشن رتبه و چیز های دیگه) و اصلا به شخص پلیر تجربه و کارهاشون کاری ندارن و اون هارو حمایت میکنن همین امر باعث میشه که بعضی پها کاملا مغرور بشن و هرکاری که میخوان بکنن بدبختی هم اخر میمونه برای پلیرهای عادی مثل ما

این سرور هم به خاطر کاری که بامن کردن وحذف واندر که هنوز برای من سوال هستش ؟؟ و یه سری بحث های دیگه که نمیشه گفت نمیخواستم پلی بدم ولی ب خاطر چند نفر امدیم پلی دادیم و برای همین یه اتحاد جدازدیم کارخودمون میکنیم
      ومطمعا هستم که کار به جنگ داخلی میکشه که امیدوارم این اتفاق نیفته وهرکاری هم براش میکنم

ودرمورد سیاست سیاه و پسورد این چیزها هم به اون دستمون بگم که همین اتفاق برای من هم افتاد الان همه به فکر خودشون هستن و هرکاری میکنن الان مثل گذشته نیست که برای هم از خیلی چیزا ها بگذرن ونباید پسورد رو حتی به لیدر هم بدی چون اگر مشکلی پیش بیاد ازش استفاده میکنه

واقعا خیلی ناراحت شدم شنیدم خیلی از پلیرهای راند قبل به خاطر چند نفر پلی ندادن واقعا جای تاسف داره همون اشتباه ها که به نظر بعضی ها تموم شده این اثرات بد رو به همراه داره که یه ساید چندین پلیر خوبش از دست بده و من اونهارو درک میکنم

واقعا ناراحت شدم و میگم که برگردن به ساید و کنارهم بازی کنیم وعقب کشیدن یعنی بها دادن به همچین افرادی درسته که اصلا ارزشی نداره ولی یه ساید نباید پرچم دارهای خودش خراب کنه

امیدوارم همه دوستان برگردن و یه سرورقشنگ داشته باشیم

موفق پیروز باشید
      کوچیک همه نورالله