قهرمان

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• قهرمان

دوستان سلام . من سالها پیش توی دومین سرور ایران تراوین بازی کردن رو شروع کردم و از مپ های کلاسیک که هیرو نداشت و ... شروع کردم
      بعد مدت ها دوبارهشروع بع بازی کردم توی سرور 6 اینجا
      سول مهمی که دارم راجع به قدرت دفاع قهرمان قدیما توتن ها اول بازی پاپ بازی نمیکردن فقظ سرباز میخواستن واسه غارت و بعد از 3 روز حمایت با 40 یا 50 تا گرز دار از حمایت خارج میشدن و غارت و درگیری شروع میشد ولی هیچ وقت امکان نداشت که یه قهرمان تنها توی ده کل گرزدار های یه توتن رو دفاع کنه اینجا با 300 تا اتک زدم 68 تا مردن فقط با یه قهرمان تو دفاع
      به نظرم بالانس بازی بهم ریخته یا شاید یه چیزایی هست که تغییر کرده من نمیدونم قدیم نهایت 5 تا گرزدار کار قهرمان تو بهترین حالت دفاع توی اون تایم سرور رو میساختن
      یعنی را حل اینجا این شده که مولتی میسازن قهرمان میزارن کمک تو دهشون ؟
      واقعا نمیشه بازی کرد الان من بیخیال غارت شدم این حجم تلفات به غارتش نمی ارزه
      دوستان لطفا راهنمایی کنن
      سپاس

:thumbup:

• سلام من ایرانی بازی نمیکنم زیاد جالب نیست خیلی از موارد درست نیست تازه شما یکیشو گفتی ولی اگه دوست داری بیا باهم سرور خارجی تراوین یا ترواین پادشاهی بازی کنیم اینجا واقعا جالب نیس من الان اطرفام دهکده خودم 5 تا دهکده هست که جریمه شدن یعنی فیک بودن 2 تا هم هست که 3 برابر من جمعیت دارن پس با پول بازی کردن ولی توی تراوین اصلی یا پادشاهی اینجوری نیس
      پر شدن ابادی فرق میکنه قدرتها و حراجی ها فرق میکنه اینجا همش جک شده
    • Excalibur30 wrote:

دوستان سلام . من سالها پیش توی دومین سرور ایران تراوین بازی کردن رو شروع کردم و از مپ های کلاسیک که هیرو نداشت و ... شروع کردم
      بعد مدت ها دوبارهشروع بع بازی کردم توی سرور 6 اینجا
      سول مهمی که دارم راجع به قدرت دفاع قهرمان قدیما توتن ها اول بازی پاپ بازی نمیکردن فقظ سرباز میخواستن واسه غارت و بعد از 3 روز حمایت با 40 یا 50 تا گرز دار از حمایت خارج میشدن و غارت و درگیری شروع میشد ولی هیچ وقت امکان نداشت که یه قهرمان تنها توی ده کل گرزدار های یه توتن رو دفاع کنه اینجا با 300 تا اتک زدم 68 تا مردن فقط با یه قهرمان تو دفاع
      به نظرم بالانس بازی بهم ریخته یا شاید یه چیزایی هست که تغییر کرده من نمیدونم قدیم نهایت 5 تا گرزدار کار قهرمان تو بهترین حالت دفاع توی اون تایم سرور رو میساختن
      یعنی را حل اینجا این شده که مولتی میسازن قهرمان میزارن کمک تو دهشون ؟
      واقعا نمیشه بازی کرد الان من بیخیال غارت شدم این حجم تلفات به غارتش نمی ارزه
      دوستان لطفا راهنمایی کنن
      سپاس

:thumbup:

سلام عزیز
      قهرمان ورژن 3.6 دو قسمت جداگانه برای قدرت حمله و دفاع داشت اما در این ورژن فقط یک قسمت مربوط به قدرت قهرمان هست و میزانش هر چقدر که باشه هم روی دفاع تاثیرگذار هست هم روی حمله ی قهرمان.
      البته در ورژن های کلاسیک چیزی به اسم حراجی نبود که بازیکن ها بتونن پماد یا قفس برای قهرمان بخرن.عده ای از بازیکن ها قفس میخرن و حیوانات آبادی ها رو میگیرن چون هم دفاع خوبی هستن که گندم مصرف نمیکنند هم میتونن بعد از خالی کردن آبادی با نیروهاشون غارتش کنن.عده ای هم پماد میخرن و قهرمانشون رو با پماد تجهیز میکنن و به آبادی ها میزنن تا هم امتیاز بگیره هم منابع رو غارت کنن.اگرقهرمان مدافع پماد داشته باشه به راحتی نمیمیره مخصوصا اگر مهاجم حمله عادی نزده باشه.
      یکی دو هفته ی اول سرور بهترین گزینه برای غارت،آبادی ها و اکانت هایی هستند که پاپ ثابت دارند و رها شدند.

ارادتمند
      سید مهدی
      Tiny s6 r2
      k00rosh tc2 r3
      Blur ts6 r3
      ----------New----------
      Mercedes-Benz ts1 r1
      Burkina Faso ts2 r1
      Tiny Roa2x r1
      Tiny ts6 r1
      Loveen ts1 r3
    • با سلام

توضیحات سید مهدی کار ساز بود
      بنده علاوه بر توضیحات فوق به شما پیشنهاد میکنم برای اطلاع بیشتر و اگاهی یافتن بیشتر از سیستم قهرمان ورژن ۴ به دو لینک زیر مراجعه کنید

قهرمانان

آیتم های قهرمان

سپاس
      بس تجربه کردیم در دیر مکافات

با دردکشان هر که در افتاد برافتاد
      :o