شروع سرور جدید با نژادهای جدید

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• شروع سرور جدید با نژادهای جدید

شروع شد هر کی بازی میکنه بگه چه خوشکل شده

لینک ثبت نام در سرور جدید واسه ثیت نام کد میخواد بیان تلگرام بدم

www.travian.com?uc=com83_3340

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• شمال شرق و نژاد مصر نژاد مصر اسه اینکه تولید قهرمانش دو برابره و همینطور در دفاع عالی و حجوم خوب مثلا سرباز پیاده سومش 65 تا اتک داره و 50 تا دفاع در مقابل پیاده خیلی هم هزینه های کمه

پست 1 بار⁦ ویرایش شد، آخرین بار توسط M.O.D Sh ()

• سلام خدمت دوستان؛ خواستم نکاتی رو بگم برای کسایی که آشنایی ندارند و به ورژن قدیم عادت دارند ؛ امیدوارم تشویق کنم فروم خوان های عزیز رو برای سرور های آینده از تجربیاتی که طی سرور شن و ماسه داشتم چون حیف هست این سبک از تراوین بی هیجان دنبال بشه:

در ابتدا تفاوت های این ورژن و ورژن واندر دارو عرض میکنم ؛ این ورژن بر اساس منطقه بندی و امتیاز ها و کتیبه ای که در هر منطقه وجود داره تقسیم میشه و همچنین شگفتی جهان نداره شاید همه بگند که چون شگفتی جهان وجود نداره بازی بی مزه هستش خودم هم در ابتدا این فکرو میکردم اما نظرم عوض شد!

تفاوت ها:

تغییر ظاهری ساختمان های مرکز دهکده یکی از تغیییراتی است که به چشم میاد که خوب شاید بهتر بود کلا یه شکل و شمایلی به منابع و لشگریان و ... هم میدادند حتی من دیدم تو قسمت انجام وظایف برای ساخت سفارت عکس قدیمی رو گذاشتند و گفتند این رو بساز که یه مقدار جالب نیست این جور باگ ها!

این نوع ورژن عملا رو اتحاد داری میچرخه تا این حد که حتی ارسال منابع یا دفاع هم باید به صورت اتحادی باشه البته این کار رو بهتر کرده و باعث میشه ملت منبع و دف نخرند. و همچنین نقش لیدر برای بدست آوردن منطقه بیشتر خودش نقش زیادی داره و این جاست که کار تیمی معنی داره.

تو سرور معمولی شما تو آمار خودتون قسمت آخرش شگفتی های جهان رو دارید که شامل ۱۳ شگفتی جهان هست اما در این ورژن در آخرین آیکون آمار امتیاز پیروزی رو دارا هستید که کلا بردن شما به امتیاز پیروزی شما بستگی داره البته این رو بگم این برد به صورت دسته جمعی و فقط یک اتحاد هست یعنی شما با نام اتحادتون شناسایی میشید.

امتیاز پیروزی شما با استفاده از تصرف منطقه بدست میاد تو این ورژن ۸۷ منطقه وجود داره و بر اساس تعداد دهکده و جمعیت اتحاد های ساخته شده درون هر منطقه؛ یک جمعیتی از اعضای اتحاد که در آن منطقه هستند نسبت داده میشود که نسبت به جمعیت دیگر اتحاد ها در اون منطقه قیاس و به یک کنترل ارضی منطقه ختم میشود به زبون ساده تر در یک منطقه اعضای اتحاد بنده هستند و جمعیت آنها ۵۵۰۰ نفر می باشد و هم چنین چندین اتحاد دیگر هم حضور دارند و جمعیت هر کدام به عنوان مثال ۱۰۰۰ ؛ ۱۵۰۰؛۲۰۰۰ میباشد همین طور که می بینید جمعیت اعضای اتحاد های دیگر در اون منطقه به طور جمع ۴۵۰۰ نفر می باشد و اتحاد ما ۵۵۰۰ جمعیت رو داراست نتیجه ای که میشه گرفت عملکرد جمعیتی اتحاد ما در اون منطقه بیش از دیگر اتحاد ها هست و بر اساس درصد مشخص میشه و کنترل عرضی منطقه مشخص خواهد شد یعنی منطقه ی ما ۵۵ درصد کنترل عرضی و منطقه های دیگر به ترتیب ۱۰ ؛ ۱۵ ؛ ۲۰ درصد کنترل عرضی منطقه رو دارا هستند نکته ای که وجود داره هر اتحاد که بیش از ۵۰ در صد کنترل عرضی منطقه رو کسب کنه اون منطقه رو تصرف میکنه تا جایی که این درصد به زیر ۵۰ درصد کاهش پیدا کنه در ابتدای باز تمامی مناطق بسته هستند به جز یک سری منطقه که امتیاز خاصی ندارند و برای ده زدن گاها مجبورید کمی صبر کنید تا منطقه مورد نظر شما آزاد شه به زبون ساده تر قانون بازی این رو گذاشته که جمعیت هر منطقه در ابتدا باید به ۴۰۰۰ نفر برسه تا بقیه و دیگر اتحاد ها و افراد دیگر که در اون منطقه حضور ندارند بتوانند در منطقه مورد نظرشان ده بزنند و سامان دهیش کنند؛که خوب همین منطقه عوض کردن باعث جذابیت بازی هست یعنی شما از شمال غرب گاها مجبور میشی بیای جنوب شرق ده بزنی برای تصرف منطقه خاص و بجنگی ..

خوب سوالی که الان به وجود میاد تصرف منطقه چه سودی داره!!؟

هر منطقه بنا به منطقه خودش یه امتیاز پیروزی رو داراست که این امتیاز های مناطق مختلف جمع و یک امتیاز کلی روزانه رو به اتحاد شما خواهد داد که با استفاده از این ؛ روزانه امتیاز رو کسب و به امتیاز پیروزی اتحاد شما اضافه خواهد شد که خوب به طبع این امتیاز هر روز کم و زیاد خواهد شد و اتحادی که بیشترین امتیاز رو در مجموع بدست بیاره برنده بازی خواهد شد.علاوه بر این ها استفاده از کتیبه های درون منطقه هست که برای تمام افراد اتحاد قابل دسترس میباشد یعنی فقط کافی است بسته به نوع کوچک بزرگ کتیبه خزانه مورد نظر رو بسازید و استفاده کنید البته برای کتیبه های بزرگ روزانه ۱۰ عدد گلد و کوچک ۵ گلد هزینه دارند که خوب سرور معمولی کتیبه از گلد استفاده نمیکنه ..

نکته ی جالبی که این سرور و هم جذاب و هم جنگی خواهد کرد ادغام نیروهای خودی هست یعنی شما برای مثال ۵ دهکده دارا هستید و در هر کدام ۱۰۰۰ گرزدار یا هر نوع نیرویی غیر از( منجنیق؛مهاجر ؛ریس؛دژکوب) ساختید می توانید نیروهای خود رو به صورت پشتیبانی ارسال و ادغام کنید یعنی یک ده ۵۰۰۰ گرزدار دارید و می توانید با ۵۰۰۰ گرزدار خود حمله کنید اما برای این کار و ادقام یا باید هزینه ی گلد نیروها رو بپردازید یا باید ۲ برابر منابع ساخت اون نوع نیرو رو در دهکده ی مورد نظر که دوست دارید ادقام کنید بدهید..که معمولا گلد رو خیلی ها ترجیح میدهند نکته ی باحالی که داره شما وقتی دهکدتون رو می برید منطقه ی دیگه بالا کشیدنش زیاد سخت نیست ! کافی است مقداری نیرو به دهکده ادقام کنید و شروع به غارت و رشد کردن کنید همین باعث جذابیت میشه و رقیباتون که میان تو همون منطقه و این کار رو میکنند..=

نکته ی جالبه دیگری که این سرور داره باز برای انتقال نیرو ؛هنگامی که هم اتحادی شما برای شما نیرو ارسال میکنه شما توانایی ارسال نیروهای متحد خود به دهکده های دیگر رو دارید که این باعث میشه نیروها سریع تر جابه جا شه و اگر در مناطقی که دسترسی به دیگر مناطق و ارسال دف راحت تر باشه دف ارسال بشه و آماده برای جابه جایی باشه جالب و تاثیر گذار هست.

از دیگر جذابیت ها کتیبه ها هستند که در دسترس همه ی اتحاد قرار میگیره و بعد از فتح منطقه ای که کتیبه داشته باشه میتوانند همه استفاده کنند کتیبه ای که خیلی باحاله تو این ورژن معماری هست تو ورژن قدیم شما معماری رو بر میداشتی طرف و می زدی این جا معماری رو تمام ساختمان ها تاثیر داره و عملا شما برای هر ۲ هدف نیاز به ۱۰۰۰ منجنیق داری تا تخریب بشه :دی و دیگر کتیبه ها که تاثیر گذارند چشمان هستند که بعد از فعال کردن شما میتونی ریل رو تشخیص بدی و کلا این سرور خیلی تو سرعت میچرخه یعنی باید پلن های شما طوری باشه که سریع ترین حالت ممکن باشه چون عملا طرف مقابل شما هم میتونه اتک ریل رو تشخیص بده هم اگر اتک شما سیم سکند نباشه می تونه به راحتی اینسرت کنه و ...

و همین طورکتیبه چکمه و جنگ آموز هستند که در دسترس تمام اتحاد قرار میگیره و کار رو برای دشمنان سخت میکنه فرض کنید با چکمه با سرعت سرور ۳X؛۲۰۰ خانه ۴ ساعت راه هست و خوب نه تنها یک همر بلکه تمامی همرها از چکمه برخوردارند و زدو خورد بسیار بالا و جذاب هست..
    • نژادهای جدید؛

این ورژن ۲ نژاد جدید اضافه شدند یکی هجومی و دیگری دفاعی که به صورت خلاصه عرض میکنم :

همین طور که می دانید هر نژاد به جز ساختمان های مشترک از یک ساختمان متفاوت بهره میبره ؛ نژاد توتن همین طور که میدانید از ساختمان قهوه خانه و نژاد روم از ساختمان آبشخور و گول ها از تله سازی می توانند استفاده کنند در ورژن جدید و این ۲ نژاد همانند قبل از ساختمان های خودشون بهره میبرند برای مصریان ساختمان مجمع آبرسانی و هون ها ساختمان مرکز فرماندهی ؛ این ۲ ساختمان کارایشان متفاوت هست در نژاد مصریان مصریان قادرند از تولیدات بیشتری بهره ببرند به این صورت که ساختمان آبرسانی این توانایی رو ایجاد کرده که تاثیر آبادی رو ۲ برابر میکنه (در سطح ۲۰) این یعنی شما وقتی ۱۵ گندومی ۱۵۰ درصد داشته باشید انگار ۳۰۰ درصد دارید و تولیدات شما ۲ برابر افراد عادی است

از این رو این نژاد پارکینگ خوبی به شمار میره علاوه بر اون دف ساز خوبی هم هستند این نژاد حتی آخرین نیروی هجومیش هم به نحوی دفاعی به شمار میره از این جا که امتیاز دفاعیش بیشتر از هجومیشه. منظورم ارابه ریشف هست و برای ساخت نیروی هجومی هم از قداره زن و ارابه ریشف می توانید استفاده کنید و برای دفاعی ساختن از ارابه ریشف و نگهبان و همچنین برده می توان استفاده کرد و این نژاد کلا برای هجومی بازی کردن اصلا مناسب نیست.

تراویان :: لشکیان

و اما نژاد هون ها کسانی که می خوان یه نژاد بین توتن و روم رو تجربه کنن می توانند این نژاد رو امتحان کنند کلا من خیلی خوشم اومد این نژاد نیروهاش اکثرا هجومی هستند و عالی برای غارت و هجومی بازی کردن و همچنین چند نوع هجومی بازی کردن " کسانی که گول رو برای خفت کردن انتخاب میکردند حال می توانند از این نژاد استفاده کنند نیروی استب سوار با قدرت هجومی ۱۲۰ و سرعت معادل خبرچین روم میتوانند بسیار خطرناک باشند برای توتن ها؛ رعد قدرتش ۹۰ هست و با سرعت ۱۹ سریع ترین نیروی بازی هست اما این نیرو با قدرت ۱۲۰ و با سرعت ۱۶ جایگزین خوبی برای رعد هست.

این نژاد نیروهای هجومی زیادی داره تقریبا میشه گفت همش هجومیه و انتخاب کمی سخته و نیروی مهاجم اون برابر امتیاز هجومی سزار هست که میشه گفت قوی ترین نیرو با منابع کم تر از سزار رو دارا هست نظر من برای این نژاد ساخت مزدور در کنار مهاجم هست یا کمان دار در کنار مهاجم که البته اگر مزدور بتونید همه چیز رو شارژ نگه دارید در مقابل کمان دار مزدور امتیاز هجومی بالاتری داره و تعداد بیشتر و گندوم خور بیشتری هم مصرف میکنه اما در کنار شمشیرهای قهرمان مزدور عملکرد بهتری داره برای کسی که براش شارژ نگه داشتن و گندوم همرش مهم نباشه.

این نژاد داری ساختمون مرکز فرماندهی است که با استفاده این ساختمون قادر به ساخت ۳ دهکده هست و همچنین قادر به ساخت ۳ چیفر در هر دهکده و میتونه به عنوان همر ۳ چیفر خیلی به کار بیاد و همچنین ده زدن و تسخیر کردن برای این نژاد تو بلند مدت بسیار راحت هست و میتونه بهره لازم رو ببره

تراویان :: لشکیان

امیدوارم مطالب مفید باشه .
    • سلام مرسی خیلی مفید بود الان اکثرا دارن مصر انتخاب میکنن طبق چیری که تا اینجا دیدم فقط یک سوال این مجتمع ابرسانی از سطح 1 کارش شزوع میشه و تاثیرش؟ منظوز اینکه که سطح 1 هم بالاخره یکمی تاثیر داره دیگه تا 20 که 2 برابر میکنه درسته؟
      دوستانی هم که بازی میکنن از تجربیات بازشون بگن من که با مصر خیلی حال میکنم سرباز پیاده سومش خیلی خوبه هر چی ابادی بوده رو ترکوندم الان دارم ابادی های با فاصله 1.30 به بالا رو میزنم خخ
      همه مخفیگاه ساختن فقط فعلا ابادی رو میزنم
      در مورد انتقال نیروها یعنی اگه دهکده دوم رو بزنم نیروهای ده اول میفرستم اونجا؟ بعد گفتی ساختش هزینه دو برابر میشه؟ خوب دهکده تازه تاسیس که نیرو نداره یعنی باید بسازم نیرو واسش بعد ادغام کنم یا همون اول میشه نیروها رو فرستاد واسه دهکده دوم که هنوز سرباز خونه نداره؟ یکم اینو توضیح بده مرسی
    • Ghost2017 wrote:

سلام مرسی خیلی مفید بود الان اکثرا دارن مصر انتخاب میکنن طبق چیری که تا اینجا دیدم فقط یک سوال این مجتمع ابرسانی از سطح 1 کارش شزوع میشه و تاثیرش؟ منظوز اینکه که سطح 1 هم بالاخره یکمی تاثیر داره دیگه تا 20 که 2 برابر میکنه درسته؟
      دوستانی هم که بازی میکنن از تجربیات بازشون بگن من که با مصر خیلی حال میکنم سرباز پیاده سومش خیلی خوبه هر چی ابادی بوده رو ترکوندم الان دارم ابادی های با فاصله 1.30 به بالا رو میزنم خخ
      همه مخفیگاه ساختن فقط فعلا ابادی رو میزنم
      در مورد انتقال نیروها یعنی اگه دهکده دوم رو بزنم نیروهای ده اول میفرستم اونجا؟ بعد گفتی ساختش هزینه دو برابر میشه؟ خوب دهکده تازه تاسیس که نیرو نداره یعنی باید بسازم نیرو واسش بعد ادغام کنم یا همون اول میشه نیروها رو فرستاد واسه دهکده دوم که هنوز سرباز خونه نداره؟ یکم اینو توضیح بده مرسی
      بله مجتمع آبرسانی برای هر لول ارتقا به شما ۵ درصد تولید بیشتر خواهد داد که در آخر و لول ۲۰ (۱۰۰ درصد - ۲ برابر ) اضافه خواهد شد.

درباره ی انتقال نیرو تو متن قبل نوشته شده برای انتقال ۲ راه وجود داره:

برای انتقال شما ابتدا باید نیرو های مورد نظر رو به دهکده ای که دوست دارید انتقال داده شه تحت عنوان نیرو کمکی ارسال کنید بعد از ارسال در قسمت اردوگاه و زیر آیکون نیروهای ارسالی از ده دیگرتون یک گزینه ادغام داره؛ اون هم فقط نیروهای دهکده خودی رو میشه انتقال داد و نیروهای متحد رو نمیشه و برای ادغام یکی از روش گلد و یکی از روش منابع میتوان عمل کرد ؛ روش گلد به میزان منابع لازم اون نیرو برای سربازا (که میزان هر سرباز با دیگری فرق میکنه) می توان گلدی رو که خود سرور میزانش رو تایین میکنه بزنید و انتقال بدید و راه دیگر منابع هست؛ باید ۲ برابر منابع ساخت هزینه اون سرباز رو داخل اون دهکده جدید و در قسمت اردوگاه پرداخت کنید تا نیروهای مورد نظر رو در دهکده جدید انتقال بدید . معمولا برای اول بازی کسی از روش ادغام از طرق منابع عمل نمیکنه و اکثرا با صرف و هزینه گلد هست منابع برای وقتی هست که شما منابع زیادی داشته باشید و فقط نیرو سازی براتون مهم باشه.

برای تاسیس دهکده جدید اگر از دهکده اولتون دور هست و داخل منطقه دیگری هست میشه اول بعد از ساخت اردوگاه داخل ده جدید و بعد از ارسال کمی نیرو به دهکده جدید مقداری انتقال بدید مثلا ۵۰-۱۰۰ تا با آن ها غارت و در منطقه جدید رشد کنید و دهکده جدیدتون رو خودکفا کنید.
    • مرسی از توضیحات کامل فقط یک سوال دیگه میمونه مثلا من در دهکده دوم سرباز ندارم یا 1 دونه دارم بعد 100 تا انتقال میدم از ده اول به عنوان پشتیبان و بعد ادغام حالا من اگه بخوام مثلا روزی یا ساعتی 10 تا دوباره به دهکده دوم انتقال بدم میشه دیگه فقط باید هزینه اون 10 تا جدید رو دوباره پرداخت کنم دیگه یا فقط یک بار میشه انتقال و ادغام انجام داد اینم دیگه جواب بدی ها غول اخرشم رد میکنم
    • Ghost2017 wrote:

مرسی از توضیحات کامل فقط یک سوال دیگه میمونه مثلا من در دهکده دوم سرباز ندارم یا 1 دونه دارم بعد 100 تا انتقال میدم از ده اول به عنوان پشتیبان و بعد ادغام حالا من اگه بخوام مثلا روزی یا ساعتی 10 تا دوباره به دهکده دوم انتقال بدم میشه دیگه فقط باید هزینه اون 10 تا جدید رو دوباره پرداخت کنم دیگه یا فقط یک بار میشه انتقال و ادغام انجام داد اینم دیگه جواب بدی ها غول اخرشم رد میکنم

بله میشه محدودیتی رو ادغام وجود نداره و شما میتونید هر چقدر نیرو رو از دهکده های مورد نظر رو یک جا ادغام کنید حتی خیلی ها از این روش برای بیگ همرشون استفاده میکنند و کلا این ورژن؛ تعداد دهکده تاثیر زیادی داره شما برای مثال تو هر ده روزانه می توانید نیرو بسازید و یک جا ادغام کنید حتی دیدم که یه سری ها فقط یک نوع نیرو رو میسازند همراه منجنیق یا دژکوب؛ برای مثال فقط گرزدار میسازند تو تمامی دهکده هاشون و با گلد و منابع ادغام میکنند چون گرزدار ارزان ترین نوع نیرو هست و هجومی ادغامش راحته و خیلی راحت میشه تو زمان خیلی کم با تعداد دهکده بالا تعداد بسیار زیادی گرزدار و نیروی هجومی در یک ده داشت حتی امکان ساخت ۱ ملیون نیرو به بالا هم در این ورژن امکان رخ دادنش هست و یه جورایی بازی تو این ورژن بازی با گلد هست هم تو فعال سازی کتیبه؛ هم ادغام با گلد! و کسانی که توانایی راحت خرید گلد رو دارند راحت ترند تو این ورژن.
    • راستی شما اطلاع دارید که این ویژگی ها فقط مخصوص همین سرور هست چون سرور بیتا هست میدونین که به بازی اضافه میشه چه در سرور اصلی چه در سرور ایرانی . کلا که این تغییرات به بازی های سرورهای اصلی اضافه میشه